Powered by Smartsupp

Jovoy - Gardez-Moi - interiérová vonná svíčka, 180g

Opojné vůně se mísí s jemností gardénie, jasmínovým bohatstvím a intenzitou tuberózy, přesunete se do květinové zahrady v srdci Paříže a na chvilku zapomenete na rušné ulice kolem vás. Kytice bílých květů vás přiměje vydat každý den ta nejvášnivější prohlášení.

180 g
Značka: Jovoy
1 150 Kč –20 % 920 Kč
Kategorie: Parfémy
gardez moi
1 150 Kč –20 %

"V radostné hebkosti jarního odpoledne vás svěží vzduch a hřejivé slunce přimějí vzplanout a říci -  miluji tě."

Svička Gardez - moi vás obejme svou vůní a už nepustí. Opravdu si ji zamilujete.

 

Hlava: Gardénie

Srdce: Jasmín

Základ: Pižmo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu