Powered by Smartsupp

Jovoy - Jus Interdit - vzorek

Když máte pocit, že příliš mnoho prostě nestačí... I když by se to se smyslností v olfaktorickém pojetí  nemělo přehánět, zde je vše povoleno. Parfémový extrakt Jus Interdit vzdává hold orientální tradici, odvolává se k velkorysým proporcím oudu, pačuli a cedrového dřeva. Přepychový mukhallat věnovaný princům a princeznám 21. století, nesmírně opulentní a nekonečně návykový.

vzorek 

Značka: Jovoy
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Hlava: bergamot, květinové nóty

Srdce: pačuli, hyrax, cypriolový olej

Základ: atlaský cedr, virginský cedr, benzoin, kosatec, agarové dřevo, ambra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu