Powered by Smartsupp

Jovoy - Musc Pallas - niche parfém

Musí Pallas, čistý parfém s pudrovými, květinovými a ovocnými akordy, je originálním dílem, které dává vyniknout intenzivnímu pižmu a jeho nezapomenutelné stopě. Odhodlaně opalizující buket se sametově broskvovými tóny vyzdvihuje základ z fazolek tonka a pižma. Moderní a opojný pudrový parfém působí uklidňujícím a ochranným dojmem, říká, že jste tu byli. A stejně tak oznamuje váš příchod.

edp 100ml / unisex

Značka: Jovoy
3 625 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Květinová, Pižmová, Pudrová

„Hlavním úkolem při tvorbě Musc Pallas bylo zvýraznit snoubení různých druhů pižma. Dát jim sílu, ale zachovat kulatost, jemnost a charakter“, doplňuje parfémářka Vanina Muracciole.

Hlava: ibiškovec pižmový, bergamot

Srdce: kosatec, broskev

Základ: pižmo, fazole tonka

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 21.11.2023
Čeká na Vánoce
5
JV Avatar autora | 16.8.2023
Jsem velmi spokojená s vůní Musc Pallas, je to moje první vůně od značky Jovoy. Koupila jsem podle vzorku a rozhodně nelituji. Je to krásně jemná, krémová, ženská vůně s vůní mořské vody. Krásně se rozleží na kůži a výdrž je také docela dlouhá. Libí se mi její jemnost, protože neleze na nervy a neomrzí se, jako některé výraznější parfémy. Myslím, že se bude hodit na nošení po celý rok. Moc děkuji.

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu