Powered by Smartsupp

Jovoy - Pavillon Rouge - vzorek

Překvapivě kořenitá a šťavnatá vůně Pavillon Rouge od Jovoy Paris je fascinující gurmánská vůně inspirovaná dobou, kdy piráti, admirálové a obchodníci hledali své štěstí na širém moři. 

vzorek 

Značka: Jovoy
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů
Připomíná elegantní plachetnici plující pod pirátskou vlajkou, která je naložená exotickým kořením, třpytivým pokladem v tmavých dřevěných truhlách a vzácnými likéry. Je jak maskovaný lupič oblečený do toho nejlepšího hedvábí a měkké kůže, co kouří dýmku a vypráví o dobrodružných výpravách a bývalých milenkách. 
Vůně vzácného koření, tabáku, rumu a vanilky se snoubí v nesmírně romantické vůni, která odvážně prohlašuje, že krátký vzrušující život je nekonečně lepší, než ten dlouhý, ale nudný. Vyzkoušejte Pavillon Rouge ještě dnes - je nejvyšší čas, abyste se vydali na dobrodružství!

Hlava: whiskey, koření, sezam , rum

Srdce: kůže, káva, tabák, čaj

Základ: ebenové dřevo, vanilka, benzoin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu