Powered by Smartsupp

Jovoy - Psychédélique - vzorek

"Psychedelický"

„Moje milovaná vůně pačuli, temná a kouřová, ambrová, velkorysá a opulentní... Dokonce ani déšť a bláto Woodstocku ji nesmyje."

 

vzorek

Značka: Jovoy
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Hlava: citrusové plody

Srdce: ambra, labdanum, olej z muškátové růže, pačuli, růže

Základ: vanilka, pižmo

Parfumér - Jacques Flori (Robertet)

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 11.12.2023
Vůně je velmi zvláštní, silná a má v sobě něco velmi přitažlivého, takže když dám na zápěstí, musím k ní stále vonět. Ale co je úžasné - cítím ji příjemně na zápěstí i druhý den po použití po normální večerní sprše, to je vážně bomba! :)
5
R Avatar autora | 13.4.2023
Vůně je typově podobná Shalimaru s velmi dobrou výdrží. Sladká kouřová unisexová.
5
Š Avatar autora | 3.5.2020
Niečo nádherného. Vlastním Amouage Interlude man a táto jovoyka je skoro porovnateľná kvalitou ak nie lepšou.

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu