Powered by Smartsupp

Jovoy - Remember Me - vzorek

"Zapamatuj si mě."

Kolikrát jste se nechali zlákat vůní z kavárny, tajné zahrady nebo okouzlit nezapomenutelným parfémem cizince z davu? A kolikrát jste si tajně přáli být tím anonymním cizincem, který uchvátí okolí pomocí svého parfému?

vzorek

Značka: Jovoy
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Stejně jako dokonale tvarované exotické tanečnice se keře zabývají propracovanou, kouzelnou choreografií. Jakmile kouzlo uchopí, kouzlo dokončí chocholatý čaj z tradičního chia tea. Zázvor a kardamom zapalují neodolatelný oblak mléčných a gurmánských tónů.

Hlava: bergamot, citrón, kardamom

Srdce: čaj, plumérie, zázvor

Základ: mléko, dřevité tóny, cedrové dřevo, vanilka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu