Powered by Smartsupp

Jovoy - Rouge Assassin - vzorek

"Rudý vrah"

"Otisk rtěnky na holé kůži a ve vzduchu aroma květin - představuji vám vůni, která bude vzrušovat muže a popouzet ženy - ale vždy v jejich nejlepším zájmu." FH 

 

vzorek

Značka: Jovoy
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Dva typy žen z dvacátých let se pohybují ve stejném prostoru, aniž by se ve skutečnosti kdy setkaly:

Jedním z nich je "la maitresse de ces messieurs", milenka mužů v tradici druhé francouzské koloniální říše (takové elegantní ženy byly mezi prvními klientkami Jovoy) a "garçonne", kluk v sukních, termín pro emancipované ženy, jejíchž vzhled mohl na lidi tehdejší doby působit jako oboupohlavní, ale které jako první v historii dámské módy odhalily nohy. Následně podprsenky nahradily korzety. Tlusté punčochy ustoupily hedvábným, které se nosily narolované k podvazkům nad koleny. V této době se objevily i první rtěnky. 

Rouge Assassin vzdává hold těm nebojácným, nezastavitelným ženám, které převrátily zavedený řád a prolomily všechna zažitá pravidla.

Zatímco vzhled "garçonne" je někdy považován za mužský, ženskost byla vyjádřena ve způsobu, jak si ženy upravovaly vlasy a make-up, v jejich postojích, jejich hladu po svobodě a nenasytné touze milovat bez ohledu na společenská pravidla a konvence.

Díky spolupráci parfemářky Amélie Bourgeois (Flair), je Rouge Assassin poctou ženskosti, kde se mísí tóny rtěnky (kosatcové máslo) s vůní kůže (rýžové otruby, pižmo, pudrové květinové tóny) a s ozvěnami pařížských kabaretů.

Hlava: bergamot, růže

Srdce: Malva Moschata, elemi, rýžový pudr

Základ: cedrové dřevo, kosatec, pižmo, santalové dřevo, fazole tonka, vanilka, benzoin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu