Powered by Smartsupp

Jovoy - Touche Finale - niche parfém

"Poslední dotek."

Tento nový parfém Touche Finale značky Jovoy je poctou svůdných a vášnivých duší, z nichž každá má své vlastní rituály přípravy. Rýžový prášek v tomto parfému ... Je předehrou k svádění. A i když jsou jejich gesta a tajemství různá všichni sdílejí společný rituál: jejich „konečný dotyk“ je právě aplikace parfému.

EDP 100ml / Unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Jovoy
3 625 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Květinová, Pižmová, Pudrová

Kdykoli se zdá, že je umělecké dílo konečně dokončeno, tak ale vždy existuje okamžik, kdy umělce přepadnou pocity pochybností. Když ale umělec důvěřuje své vizi a provede poslední tah, je jakýkoli pocit pochybnosti nahrazen konečným uspokojením. Jedinou touhou, která následuje, je přání své dílo odhalit světu. To je přesný okamžik, kdy se mistr rozhodne, že je jeho práce dokončena.

Touche Finale je reinterpretace parfému, který již zanechal své stopy v historii znovuzrození Jovoy: proslulý Poudré z roku 2006. Po více než dvou letech práce se nezávislé parfémářce Vanina Muracciole podařilo zachovat duši původního parfému Poudré, zatímco ji v této nové, konečné verzi vyvyšuje.

Hlava: růžový pepř, mimóza

Srdce: růže, jasmín, listy fialky, cedrové dřevo

Základ: heliotrop, bílé pižmo, santalové dřevo 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RR Avatar autora | 28.7.2022
Dnes jsem si u vás zakoupila Jovoy Touche Finale a jsem doslova okouzlená. Dlouho jsem vybírala, přišla jsem s určitou představou a za pomoci vaší velmi šikovné slečny si vybrala právě tento parfém. Je vidět, že je na správném místě, byla velmi ochotná, vstřícná a měla velké znalosti v sortimentu zboží. Ze začátku jsem si s výběrem nebyla tak docela jistá, ale po rozležení jsem cítila jemnou a přesto intenzivní vůni, vhodnou k celoročnímu nošení. Výdrž výborná a rozhodně se s ní nesetkáte v normální distribuci parfémů. Určitě to není naposled co u vás nakupuji. Děkuji

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu