Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - JUNKY - niche parfém

William Burroughs byl nejvýznamnějším představitelem literární generace "beatníků". Neotřelý, charismatický a unikátní styl jeho tvorby se stal pro parfémářku Anais Biguine inspirací pro výběr ingrediencí tohoto unisexového parfému. Konopí, růžové dřevo, iris, vetiver z Jávy, opoponax a mech.

edp 100ml / unisex

 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 160 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Pudrová, Zelená
Pro koho: Unisex

William Burroughs v mládí utíkal z reality čtením Oscara Wildea a vedl bohémský styl života, kdy vyhledával potěšující a extrémní zážitky. Jeho první román Junky popisuje drsnou realitu života se závislostí. Vůně inspirovaná románem je velmi překvapivá a neuchopitelná.

„Možná je veškerá rozkoš pouze úlevou. Naučil jsem se buněčnému stoicismu. Naučil jsem se drogové rovnici. Na rozdíl od alkoholu nebo trávy není droga prostředkem k rozšíření radosti ze života. Droga není rozšoupnutí. Je způsobem života.“

Hlava: konopí, palisandrové růžové dřevo, galbanum

Srdce: fialka, kosatec, gardénie

Základ: kašmeran, cedr, vetiver, kadidlo, jalovec, mech, myrta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu