Powered by Smartsupp

L'Orchestre Parfum - Ambre Cello - niche parfém

Příběh o orientální hudbě šeptaný inspirativním lékárníkem. Příběh nomáda, geniálního virtuóza. Božské noty pro violoncello. Nevýslovná magie. Lyrické a hedvábné jantarové vůně plující v poušti.

Hlavní nóty: bergamot, tajemná myrha, jemná tonka, lesklý benzoin, čiré balzámy, oduševnělá vanilka.

edp 100ml / unisex

 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 750 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ambrová, Citrusová, Sladká
Pro koho: Unisex

Filozofií značky L'ORCHESTRE PARFUM je propojení hudby a světa vůní. Proto byla ke každému z parfémů této značky složena jedinečná skladba vystihující každý parfém. Hudbu k parfému Ambre Cello složil Javier Martínez Campos, absolvent Master of Music na Robert Schumann Hochschule v Düsseldorfu, a prestižní francouzské “Classe d’Excellence de Violoncelle” nadace Louis Vuitton Foundation. Javier je nyní mimo jiné součástí Španělského národního orchestru. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SP Avatar autora | 5.12.2021
Konečně jsem našla ten svůj parfém - už ho nevyměním. Tohle je láska!

L´ORCHESTRE PARFUM je další z parfémářských značek představující mimořádné niche parfémy. Propojuje umění hudby a svět vůní, což dává vzniknout pěti originálním luxusním parfémům. Vytvořených z těch nejlepších ingrediencí, ručně vyráběných ve Francii, vhodných pro ženy i muže, kteří dokážou „naslouchat parfému“...

Zobrazit více

Jak o sobě říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM Pierre, je současně jak parfumérem, tak hudebníkem. „Mé nejintenzivnější zážitky a vzpomínky byly ovlivněny těmito dvěma světy, omamným světem vůní a uměním hudby. Ty dokážou tvořit dokonalou harmonii.“L´ORCHESTRE PARFUM vytvořil, aby oživil tyto emoce a zároveň se o ně podělil. “Umění nosit hudbu, naslouchat parfému“,to je jeho myšlenkou.

A jak značka vznikala? Její zakladatel navštívil mnoho ateliérů, kde se vyrábí ty nejlepší strunné hudební nástroje. A spolupracoval s těmi nejlepšími řemeslníky, aby dokázal „cítit“ a uchopit vůni hudebních nástrojů: vůni dřeva, ze kterého se vyrábí kytary, mosaz pozounu, kůži hudebního nástroje kora …

Ke spolupráci pak přizval dvě vynikající parfémářky: Anne-Sophii Behaghel a Amélii Bourgeois. Ty dokázaly fantastickým způsobem spojit tyto vjemy a vůně s nádhernými esencemi jako néroli, růže nebo exotická koření. Tak vzniklo pět okouzlujících parfémů. Ke každému z nich pak pět talentovaných hudebníků současnosti složilo hudbu. Pět originálních skladeb pro pět jedinečných parfémů. 
„Naše parfémy jsou navrhovány v Paříži a vyráběny v Grasse, kde vznikají ty nejvyhlášenější parfémy na světě. Jsou vyráběny ze stoprocentně přírodního alkoholu, z vybraných ingrediencí a jednotlivé flakony jsou ručně vyráběny a lakovány“,říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM.

Vytváření parfému pak považuje za druh umění. „Věřím, že jednotlivá umění by se měla vzájemně ovlivňovat a působit na sebe, aby dokázala podnítit zrod nových emocí.“A váží si spolupráce celého týmu. „Děkuji všem za jejich výjimečný talent a úsilí, díky kterým mohla značka L´ORCHESTRE PARFUM vzniknout. Obdivuhodná práce řemeslníků, hodiny parfumérů strávených nad kompozicemi parfémů a čas hudebníků, který věnovali komponováním jedinečné hudby, která vystihuje každý parfém. Ti všichni dokázali uvést tento sen ve skutečnost.“

Zpět do obchodu