Powered by Smartsupp

L'Orchestre Parfum - Bouquet Encore - niche parfém

Barcelona. Elektronická noc. 3:12 ráno.

Neodolatelné vlny techna. Fluorescenční rytmus v černém světle. Kolektivní adrenalin. Vznešený ultrafialový buket tuberózy a jasmínu umocněný výbušným pepřem timut. Madagaskarská vanilka a luxusní pižmo posilují závislost této euforické směsi. Narkotická květina. Smyslná, tělesná a návyková.

Hlavní tóny: vanilka, jasmín, pepř

edp 100ml / unisex

 

 

3 750 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Bílé květy, Sladká
Pro koho: Dámská

Hudební ztvárnění parfému Bouquet Encore je společným dílem třech současných výrazných umělců, Pierre-Constantin Guéros x Popof x Animal & Me

Pierre-Constantin Guéros: 

Pierre-Constantin Guéros, který je považován za jednoho z největších parfumérů své generace, žil a tvořil na různých kontinentech od New Yorku po Dubaj. Tento virtuóz vůní si rád hraje s materiály, předávkováním a opozicemi, aby vytvořil nezapomenutelné emoce pro prestižní domy (Davidoff, Givenchy, Mauboussin nebo Carolina Herrera). Vznešená, nenapodobitelná a silná důstojnost, která se naplno projevuje prostřednictvím tónů jako Bouquet Encore nebo Ambre Cello.

Popof:

POPOF, rodák z Paříže, je jedním z nejuznávanějších DJů na techno scéně. Je průkopníkem minimal techna, svou kariéru zahájil v kultovním pařížském kolektivu System, než se vydal na sólovou dráhu a stal se mezinárodním umělcem. V roce 2009 získal cenu pro nejlepší nový talent na festivalu Ibiza Trophies. O čtyři roky později byl jmenován oficiálním sponzorem Paris Techno Parade k 15. výročí této akce.

Animal & Me:

ANIMAL & ME je všestranný umělec, který svou hudbu "destiluje" prostřednictvím taneční atmosféry a jedinečných imerzivních performancí. Tento DJ se hlásí k jedinečnému a instinktivnímu přístupu k procesu tvorby hudby od deep house po techno. Inspirativní a pozoruhodné spolupráce s Popofem, Julianem Jeweilem nebo Miss Kittin dělají z ANIMAL & ME skutečnou referenci elektronické hudební scény.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

L´ORCHESTRE PARFUM je další z parfémářských značek představující mimořádné niche parfémy. Propojuje umění hudby a svět vůní, což dává vzniknout pěti originálním luxusním parfémům. Vytvořených z těch nejlepších ingrediencí, ručně vyráběných ve Francii, vhodných pro ženy i muže, kteří dokážou „naslouchat parfému“...

Zobrazit více

Jak o sobě říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM Pierre, je současně jak parfumérem, tak hudebníkem. „Mé nejintenzivnější zážitky a vzpomínky byly ovlivněny těmito dvěma světy, omamným světem vůní a uměním hudby. Ty dokážou tvořit dokonalou harmonii.“L´ORCHESTRE PARFUM vytvořil, aby oživil tyto emoce a zároveň se o ně podělil. “Umění nosit hudbu, naslouchat parfému“,to je jeho myšlenkou.

A jak značka vznikala? Její zakladatel navštívil mnoho ateliérů, kde se vyrábí ty nejlepší strunné hudební nástroje. A spolupracoval s těmi nejlepšími řemeslníky, aby dokázal „cítit“ a uchopit vůni hudebních nástrojů: vůni dřeva, ze kterého se vyrábí kytary, mosaz pozounu, kůži hudebního nástroje kora …

Ke spolupráci pak přizval dvě vynikající parfémářky: Anne-Sophii Behaghel a Amélii Bourgeois. Ty dokázaly fantastickým způsobem spojit tyto vjemy a vůně s nádhernými esencemi jako néroli, růže nebo exotická koření. Tak vzniklo pět okouzlujících parfémů. Ke každému z nich pak pět talentovaných hudebníků současnosti složilo hudbu. Pět originálních skladeb pro pět jedinečných parfémů. 
„Naše parfémy jsou navrhovány v Paříži a vyráběny v Grasse, kde vznikají ty nejvyhlášenější parfémy na světě. Jsou vyráběny ze stoprocentně přírodního alkoholu, z vybraných ingrediencí a jednotlivé flakony jsou ručně vyráběny a lakovány“,říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM.

Vytváření parfému pak považuje za druh umění. „Věřím, že jednotlivá umění by se měla vzájemně ovlivňovat a působit na sebe, aby dokázala podnítit zrod nových emocí.“A váží si spolupráce celého týmu. „Děkuji všem za jejich výjimečný talent a úsilí, díky kterým mohla značka L´ORCHESTRE PARFUM vzniknout. Obdivuhodná práce řemeslníků, hodiny parfumérů strávených nad kompozicemi parfémů a čas hudebníků, který věnovali komponováním jedinečné hudby, která vystihuje každý parfém. Ti všichni dokázali uvést tento sen ve skutečnost.“

Zpět do obchodu