Powered by Smartsupp

L'Orchestre Parfum - Liqueur BPM - niche parfém

Omamná, uhrančivá a libozvučná, stejně jako Gershwinova skladba Rapsodie v modrém. Taková je novinka Liqueur BPM parfémářského domu L‘Orchestre Parfum.

Tradiční flakón ukrytý v krabičce s notovým zápisem – tentokrát ovšem zahalený do sytě modré barvy - v sobě skrývá omamný koktejl, jehož vznik ovlivnily vzdálené světy a prokletí básníci dnů včerejších i dnešních.

edp 100 ml / unisex

 

4 500 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Sladká, Tabáková

Šťavnatá aromatická kompozice startuje tekutou hruškou, světlým tabákem a smyslným kašmeranem. V srdci ukrývá sametovou kůži a madagaskarskou vanilku postavenou na základu z pačuli, ambry a vzácných dřev.

Hlava: tekutá hruška, světlý tabák, smyslný kašmeran

Srdce: sametová kůže, madagaskarská vanilka

Tělo: pačuli, ambra

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 22.6.2023
Super parfém, vydrží a voní úžasně.

L´ORCHESTRE PARFUM je další z parfémářských značek představující mimořádné niche parfémy. Propojuje umění hudby a svět vůní, což dává vzniknout pěti originálním luxusním parfémům. Vytvořených z těch nejlepších ingrediencí, ručně vyráběných ve Francii, vhodných pro ženy i muže, kteří dokážou „naslouchat parfému“...

Zobrazit více

Jak o sobě říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM Pierre, je současně jak parfumérem, tak hudebníkem. „Mé nejintenzivnější zážitky a vzpomínky byly ovlivněny těmito dvěma světy, omamným světem vůní a uměním hudby. Ty dokážou tvořit dokonalou harmonii.“L´ORCHESTRE PARFUM vytvořil, aby oživil tyto emoce a zároveň se o ně podělil. “Umění nosit hudbu, naslouchat parfému“,to je jeho myšlenkou.

A jak značka vznikala? Její zakladatel navštívil mnoho ateliérů, kde se vyrábí ty nejlepší strunné hudební nástroje. A spolupracoval s těmi nejlepšími řemeslníky, aby dokázal „cítit“ a uchopit vůni hudebních nástrojů: vůni dřeva, ze kterého se vyrábí kytary, mosaz pozounu, kůži hudebního nástroje kora …

Ke spolupráci pak přizval dvě vynikající parfémářky: Anne-Sophii Behaghel a Amélii Bourgeois. Ty dokázaly fantastickým způsobem spojit tyto vjemy a vůně s nádhernými esencemi jako néroli, růže nebo exotická koření. Tak vzniklo pět okouzlujících parfémů. Ke každému z nich pak pět talentovaných hudebníků současnosti složilo hudbu. Pět originálních skladeb pro pět jedinečných parfémů. 
„Naše parfémy jsou navrhovány v Paříži a vyráběny v Grasse, kde vznikají ty nejvyhlášenější parfémy na světě. Jsou vyráběny ze stoprocentně přírodního alkoholu, z vybraných ingrediencí a jednotlivé flakony jsou ručně vyráběny a lakovány“,říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM.

Vytváření parfému pak považuje za druh umění. „Věřím, že jednotlivá umění by se měla vzájemně ovlivňovat a působit na sebe, aby dokázala podnítit zrod nových emocí.“A váží si spolupráce celého týmu. „Děkuji všem za jejich výjimečný talent a úsilí, díky kterým mohla značka L´ORCHESTRE PARFUM vzniknout. Obdivuhodná práce řemeslníků, hodiny parfumérů strávených nad kompozicemi parfémů a čas hudebníků, který věnovali komponováním jedinečné hudby, která vystihuje každý parfém. Ti všichni dokázali uvést tento sen ve skutečnost.“

Zpět do obchodu