Powered by Smartsupp

Le Prunier

Organickou kosmetickou značku Le Prunier, vycházející z rodinné tradice, založily sestry Jacqueline, Allison a Elaine Taylorovy v září roku 2017. Historie samotné značky se ale začala psát mnohem dříve - v roce 1916 u pradědečka sester Taylorových, který na bohaté půdě severní Kalifornie založil rodinnou farmu a vysázel první slivoňové sady s purpurově červenými kalifornskými švestkami.

Zobrazit více

Své mládí strávily sestry Taylorovy na sklizních a farmářských trzích, kde pomáhaly propagovat rychle rostoucí rodinnou farmu. Ta v polovině 80. let přešla kompletně do ekologického režimu a rozšířila export do Asie a Evropy. Na obchodních cestách se svým otcem sestry objevily kulturu západní Asie, která považuje sušenou švestku za „ovoce života“. V roce 2014 se spojily se dvěma světově uznávanými kosmetickými laboratořemi a společnými silami začaly vyvíjet vlastní pleťovou péči.

Vzácný  a účinný švestkový olej na obličej i tělo Le Prunier, který se ručně vyrábí při zachování udržitelných zemědělských postupů, v sobě ukrývá veškeré benefity tohoto mocného ovoce.

 

3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Zpět do obchodu