Powered by Smartsupp

Les Indémodables - Iris Perle - niche parfém

Kosatec je opravdová perla ve světě parfémů. Od doby, kdy se vysadí hlízka až po výrobu extraktu trvá dohromady sedm let, než tato překrásná květina vydá svůj vzácný olej. Elegantní a jemný parfém, se zemitými tóny francouzského kosatce, lístků egyptské fialky a absolue z marocké mimózy, vyvážený svěžím vánkem oceánu.

edp 50 ml / unisex

5 500 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Květinová, Pudrová
Pro koho: Unisex

Parfémář: Antoine Lie

Složení: orris absolute z Francie ‚Grand Cru‘ 0,3 %, absolut mimózy z Maroka 0,25 %, Jasmínová absolue z Indie 0,7%, ylang ylang olej VOP z Madagaskaru 0,7 %, muškátová šalvěj z Alp

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řemeslné, transparentní, autentické, luxusní, exkluzivní. Pro zakladatele francouzské značky Les Indémodables (Nadčasový) to nejsou jen prázdná módní slova, ale spíše každý aspekt jejich úžasných parfémů.

Zobrazit více

Parfémový dům Les Indémodables založili manželé Valérie a Rémi Pulvérailovi. Oba dva měli desítky let zkušeností z parfémářského průmyslu - Valérie, coby specialistka na maloobchodní prodej s kosmetikou a Rémi jako dodavatel ingrediencí pro společnost Givaudan. V roce 2016 se rozhodli založit svou vlastní laboratoř pro výrobu a produkci parfémů, kterou pojmenovali L'Atelier Français des Matières a svým zákazníkům namíchali první originální parfémové kreace.

K výrobě parfémů přistupují stejným způsobem, jakým se parfémy vyráběly po staletí:  vlastní technikou extrakce využívají ty nejkvalitnější ingredience od pěstitelů z celého světa. A když už mluvíme o transparentnosti a autenticitě - každý jednotlivý flakon obsahuje informace o procentu drahocenných přírodních látek použitých v dané receptuře a tak jejich nositelé přesně vědí, jaké nóty a v jakém poměru tvoří právě tu jejich vůni.

Jejich parfémová řada je aktuálně zastoupena deseti parfémovými kreacemi vč. novinky Patchouli Noisette, při jejíž výrobě byla poprvé v historii využita ultrazvuková extrakce z piémontských lískových oříšků.

 

Zpět do obchodu