Powered by Smartsupp

Linda Meredith - Hydrating Gel - hydratační a exfoliační čistící gel

V záplavě exfoliačních produktů je Hydrating Gel jediný, který má zároveň hydratační a exfoliační účinky (odstraňuje odumřelé buňky). Po použití tohoto jemného gelového peelingu bude Vaše pleť tonizovaná a zářící. 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 350 Kč 2 025 Kč od 1 350 Kč
Kategorie: Péče o pleť
Pleť: Exfoliátory a peelingy

Hydrating Gel obsahuje rozjasňující, vyživující, antibakteriální a povzbuzující složky, které Vaši pleť probudí k životu a dokonale jí vyčistí. Na pleti působí intenzivním prohřívajícím dojmem, přesto ale není pleť po jeho použití červená. 

Hydrating Gel obsahuje extrakt z Algae, Borneol, bílou kopřivu a citrusové oleje. Tyto složky odstraňují znečištění, zpevňují a čistí pleť. Hydrating Gel okamžitě zesvětluje tmavá místa díky obsahu citrusových olejů a také ihned vyhlazuje jemné linky a vrásky. 

Použití:

Aplikujte 2 - 3x v týdnu na očištěnou pleť dostatečné množství Hydrating Gelu. Po jeho nanesení gel začne na pleti intenzivně pracovat a určitě to pocítíte. Pokud se Hydrating Gel rychle vstřebá, použijte druhou vrstvu. Nechte ho působit 10 - 15 minut a poté smyjte teplou vodou. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty péče o pleť, pojmenované po své zakladatelce a stále v oboru aktivní majitelce Lindě Meredith, pracují na zvýšení úrovně hydratace a pomáhají zpomalit proces stárnutí. Výsledky hovoří samy za sebe...

Zobrazit více

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu už více než 40 let. Během této doby zaznamenala dramatický posun ve vývoji naší pleti. Zkoumáním, co způsobuje tyto změny se ukázalo, že v posledních 60 letech jsou významným faktorem toxiny.

Chemikálie, konzervační látky a hormony, jsou nyní součástí našeho každodenního života a mají významný vliv na naši pokožku. Dnešní produkty již neodpovídají našim potřebám v péči o pleť a po tolik let zažitá představa, že naše pleť je mastná, suchá či kombinovaná, nás nutila vybírat si produkty z ohraničené škatulky. Zmíněné škatulky, typy pleti, stále existují, ale u většiny žen se různě překrývají. To znamená, že stávající metody zaměřené vždy na jeden určitý typ pleti ztrácí svoji funkčnost. To vytváří prostor pro alternativní koncept v péči o pleť, který tento problém vyřeší.

Kosmetická péče značky Linda Meredith byla vyvinuta právě proto, aby se zaměřila a řešila problémy pleti a ne pouze jednotlivé typy pleti, což je důvod zavedení vrstvení. Celý sortiment je navržen tak, aby se jednotlivé produkty navzájem doplňovaly a vytvářely harmonický celek řešící individuální problémy klientů. Všichni víme, že některé dny můžeme na pokožce pociťovat pnutí, jiné dny se mohou objevit suchá místa nebo pupínky. Z tohoto důvodu byl každý produkt v rámci celého sortimentu navržen s takovými vlastnostmi, které když se vhodně zkombinují, poskytují individuální řešení a jejich účinnost se zvyšuje. Výsledkem je krásná, přirozeně zářící normalizovaná pleť.

Produkty LM dodávají pokožce potřebné živiny, stejně jako je dodáváme našemu tělu. Věříme, že tento přístup budou následovat i další generace produktů v péči o pleť. Navíc byly odstraněny problematické chemikálie, jako jsou parabeny. Všechny produkty lze rovněž používat i během těhotenství. 

Londýnská odbornice na pleť, Linda Meredith, má v čekárně svého salónu mnoho hollywoodských hvězd. Celebrity, společensky známé osobnosti a členové královské rodiny jsou jejími nejvěrnějšími klienty. Její telefonní číslo je v adresáři každé top celebrity, která chce zazářit. Linda Meredith tak nadále pečuje o nejslavnější tváře světa. 

 

Zpět do obchodu