Powered by Smartsupp

Linda Meredith - Hydrating Mist - hydratační mlha

Hydrating Mist - patří k základním produktům každodenní péče o pleť.  Toto bezalkoholové lotion ihned obnovuje hydrataci pleti po čištění.

50 ml

1 175 Kč
Kategorie: Péče o pleť
Pleť: Vody a tonika

Příjemný lehký sprej Hydrating Mist s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové zabraňuje ztrátě vlhkosti naší pokožky a intenzivně jí hydratuje. Má antibakteriální a detoxikační účinky. Osvěžující doplněk v péči o pleť vhodný do každé kabelky a to nejen v letních měsících.

Použití:

Několikrát denně se osvěžte tímto praktickým sprejem a dodáte tak intenzivně výživu a hydrataci svojí pokožce. Používá se ráno a večer na vyčištěnou pokožku, Hydrating Mist lze ale také aplikovat přes make-up pro osvěžení během dne.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 30.8.2023
Velice příjemný produkt s uklidňující vůní a okamžitým efektem 😊

Produkty péče o pleť, pojmenované po své zakladatelce a stále v oboru aktivní majitelce Lindě Meredith, pracují na zvýšení úrovně hydratace a pomáhají zpomalit proces stárnutí. Výsledky hovoří samy za sebe...

Zobrazit více

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu už více než 40 let. Během této doby zaznamenala dramatický posun ve vývoji naší pleti. Zkoumáním, co způsobuje tyto změny se ukázalo, že v posledních 60 letech jsou významným faktorem toxiny.

Chemikálie, konzervační látky a hormony, jsou nyní součástí našeho každodenního života a mají významný vliv na naši pokožku. Dnešní produkty již neodpovídají našim potřebám v péči o pleť a po tolik let zažitá představa, že naše pleť je mastná, suchá či kombinovaná, nás nutila vybírat si produkty z ohraničené škatulky. Zmíněné škatulky, typy pleti, stále existují, ale u většiny žen se různě překrývají. To znamená, že stávající metody zaměřené vždy na jeden určitý typ pleti ztrácí svoji funkčnost. To vytváří prostor pro alternativní koncept v péči o pleť, který tento problém vyřeší.

Kosmetická péče značky Linda Meredith byla vyvinuta právě proto, aby se zaměřila a řešila problémy pleti a ne pouze jednotlivé typy pleti, což je důvod zavedení vrstvení. Celý sortiment je navržen tak, aby se jednotlivé produkty navzájem doplňovaly a vytvářely harmonický celek řešící individuální problémy klientů. Všichni víme, že některé dny můžeme na pokožce pociťovat pnutí, jiné dny se mohou objevit suchá místa nebo pupínky. Z tohoto důvodu byl každý produkt v rámci celého sortimentu navržen s takovými vlastnostmi, které když se vhodně zkombinují, poskytují individuální řešení a jejich účinnost se zvyšuje. Výsledkem je krásná, přirozeně zářící normalizovaná pleť.

Produkty LM dodávají pokožce potřebné živiny, stejně jako je dodáváme našemu tělu. Věříme, že tento přístup budou následovat i další generace produktů v péči o pleť. Navíc byly odstraněny problematické chemikálie, jako jsou parabeny. Všechny produkty lze rovněž používat i během těhotenství. 

Londýnská odbornice na pleť, Linda Meredith, má v čekárně svého salónu mnoho hollywoodských hvězd. Celebrity, společensky známé osobnosti a členové královské rodiny jsou jejími nejvěrnějšími klienty. Její telefonní číslo je v adresáři každé top celebrity, která chce zazářit. Linda Meredith tak nadále pečuje o nejslavnější tváře světa. 

 

Zpět do obchodu