Powered by Smartsupp

Linda Meredith - LM1 - anti-aging a liftingový pleťový krém

Krém proti vráskám s velmi lehkou texturou, ideální pro každodenní použití.

30 ml

 

3 900 Kč
Kategorie: Péče o pleť
Pleť: Krémy a gely

Jedinečný produkt z dílny Linda Meredith. LM1 zaručuje výsledky už po 30ti minutách od jeho aplikce. Obsahuje 49 nejdůležitějších koncentrovaných látek, které úspěšně bojují proti vráskám a všem známkám stárnutí pleti. Má velmi lehkou konzistenci a okamžitě se vstřebává. Pleť je po jeho aplikaci jemná, zpevněná, rozzářená a mladistvá.

Použití:

Ráno i večer naneste na vyčištěnou a odlíčenou pleť, můžete použít i na oční okolí. Konečky prstů aplikujte na obličej a krk a pomocí celých dlaní vtiskněte do pokožky. 

Pro perfektně hladkou a vyživenou pleť naneste na LM1 další ikonický produkt Linda Meredith, V-Tox

Pokud zařadíte LM1 do své ranní péče, je vhodné jej kombinovat s Collagenem, LM2 nebo Q3.

Na večer báječně funguje kombinace LM1 s Net-45 nebo Phyto-4.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 15.9.2020
S produktem jsem velmi spokojená.

Produkty péče o pleť, pojmenované po své zakladatelce a stále v oboru aktivní majitelce Lindě Meredith, pracují na zvýšení úrovně hydratace a pomáhají zpomalit proces stárnutí. Výsledky hovoří samy za sebe...

Zobrazit více

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu už více než 40 let. Během této doby zaznamenala dramatický posun ve vývoji naší pleti. Zkoumáním, co způsobuje tyto změny se ukázalo, že v posledních 60 letech jsou významným faktorem toxiny.

Chemikálie, konzervační látky a hormony, jsou nyní součástí našeho každodenního života a mají významný vliv na naši pokožku. Dnešní produkty již neodpovídají našim potřebám v péči o pleť a po tolik let zažitá představa, že naše pleť je mastná, suchá či kombinovaná, nás nutila vybírat si produkty z ohraničené škatulky. Zmíněné škatulky, typy pleti, stále existují, ale u většiny žen se různě překrývají. To znamená, že stávající metody zaměřené vždy na jeden určitý typ pleti ztrácí svoji funkčnost. To vytváří prostor pro alternativní koncept v péči o pleť, který tento problém vyřeší.

Kosmetická péče značky Linda Meredith byla vyvinuta právě proto, aby se zaměřila a řešila problémy pleti a ne pouze jednotlivé typy pleti, což je důvod zavedení vrstvení. Celý sortiment je navržen tak, aby se jednotlivé produkty navzájem doplňovaly a vytvářely harmonický celek řešící individuální problémy klientů. Všichni víme, že některé dny můžeme na pokožce pociťovat pnutí, jiné dny se mohou objevit suchá místa nebo pupínky. Z tohoto důvodu byl každý produkt v rámci celého sortimentu navržen s takovými vlastnostmi, které když se vhodně zkombinují, poskytují individuální řešení a jejich účinnost se zvyšuje. Výsledkem je krásná, přirozeně zářící normalizovaná pleť.

Produkty LM dodávají pokožce potřebné živiny, stejně jako je dodáváme našemu tělu. Věříme, že tento přístup budou následovat i další generace produktů v péči o pleť. Navíc byly odstraněny problematické chemikálie, jako jsou parabeny. Všechny produkty lze rovněž používat i během těhotenství. 

Londýnská odbornice na pleť, Linda Meredith, má v čekárně svého salónu mnoho hollywoodských hvězd. Celebrity, společensky známé osobnosti a členové královské rodiny jsou jejími nejvěrnějšími klienty. Její telefonní číslo je v adresáři každé top celebrity, která chce zazářit. Linda Meredith tak nadále pečuje o nejslavnější tváře světa. 

 

Zpět do obchodu