Powered by Smartsupp

Linda Meredith - Mask - unikátní pleťová maska s jílem

Dvojí účinek jílu a vysoký obsah esenciálních olejů dělají z Masky Linda Meredith unikátní produkt. Maska nejen čistí pleť do hloubky, ale také, v kombinaci s Vaším oblíbeným pleťovým krémem, pomáhá aktivním látkám pronikat do spodních vrstev Vaší pokožky. 

150 ml

1 500 Kč
Kategorie: Péče o pleť
Pleť: Pleťové masky

Jílová maska od Lindy Meredith hydratuje, zklidňuje, hojí, ale také umocní efekt předem použitých produktů. Kombinujte proto tuto zázračnou masku se svými produkty od Lindy Meredith, abyste dosáhli co největších výsledků.

Použití:

Pod masku naneste dostatečné množství potřebných produktů, např. Serum, Net 45, Phyto 4+ a vmasírujte je. Následně naneste masku (pozor maska se nesnese s LM2 a při smíchání hrudkovatí). Maska nejlépe působí, když jste v klidu. Nechte ji tedy působit 15 min a poté si navlhčete obličej a důkladně smyjte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty péče o pleť, pojmenované po své zakladatelce a stále v oboru aktivní majitelce Lindě Meredith, pracují na zvýšení úrovně hydratace a pomáhají zpomalit proces stárnutí. Výsledky hovoří samy za sebe...

Zobrazit více

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu už více než 40 let. Během této doby zaznamenala dramatický posun ve vývoji naší pleti. Zkoumáním, co způsobuje tyto změny se ukázalo, že v posledních 60 letech jsou významným faktorem toxiny.

Chemikálie, konzervační látky a hormony, jsou nyní součástí našeho každodenního života a mají významný vliv na naši pokožku. Dnešní produkty již neodpovídají našim potřebám v péči o pleť a po tolik let zažitá představa, že naše pleť je mastná, suchá či kombinovaná, nás nutila vybírat si produkty z ohraničené škatulky. Zmíněné škatulky, typy pleti, stále existují, ale u většiny žen se různě překrývají. To znamená, že stávající metody zaměřené vždy na jeden určitý typ pleti ztrácí svoji funkčnost. To vytváří prostor pro alternativní koncept v péči o pleť, který tento problém vyřeší.

Kosmetická péče značky Linda Meredith byla vyvinuta právě proto, aby se zaměřila a řešila problémy pleti a ne pouze jednotlivé typy pleti, což je důvod zavedení vrstvení. Celý sortiment je navržen tak, aby se jednotlivé produkty navzájem doplňovaly a vytvářely harmonický celek řešící individuální problémy klientů. Všichni víme, že některé dny můžeme na pokožce pociťovat pnutí, jiné dny se mohou objevit suchá místa nebo pupínky. Z tohoto důvodu byl každý produkt v rámci celého sortimentu navržen s takovými vlastnostmi, které když se vhodně zkombinují, poskytují individuální řešení a jejich účinnost se zvyšuje. Výsledkem je krásná, přirozeně zářící normalizovaná pleť.

Produkty LM dodávají pokožce potřebné živiny, stejně jako je dodáváme našemu tělu. Věříme, že tento přístup budou následovat i další generace produktů v péči o pleť. Navíc byly odstraněny problematické chemikálie, jako jsou parabeny. Všechny produkty lze rovněž používat i během těhotenství. 

Londýnská odbornice na pleť, Linda Meredith, má v čekárně svého salónu mnoho hollywoodských hvězd. Celebrity, společensky známé osobnosti a členové královské rodiny jsou jejími nejvěrnějšími klienty. Její telefonní číslo je v adresáři každé top celebrity, která chce zazářit. Linda Meredith tak nadále pečuje o nejslavnější tváře světa. 

 

Zpět do obchodu