Meadows - Difuzér Black Madonna
O magické půlnoci pokouší vaše smysly mystická vůně kadidla s pikantním akcentem skořicové kůry. Svěží vůni pinií v samém srdci svíčky provází hřejivý dotek jantaru. Zasvěťte noc tajemnému prožitku.
250 ml
Balení obsahuje: Difuzér, náplň, tyčinky
Kategorie: | Interiér |
---|
Sklo
Originální ručně foukané sklo MEADOWS je uměleckým dílem vyrobeným v Čechách. Má stoletou tradiční formu z Kamenického Šenova.Co vůně, to jinak barevné sklo. Barva je vždy citlivě vybraná k dané parfemaci, vše se krásně prolíná a doplňuje.
Obal
Minimalistické obaly, z elegantního černého papíru s organickou strukturou, jsou vyrobené v České republice z recyklovatelných materiálů. Jednoduché provedení nechává vyniknout jedinečný design produktu, který je uvnitř.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Koncept značky MEADOWS je založen na oživování tradic a vytváření nových příběhů. Precizně zpracované interiérové difuzéry a svíčky jsou vyráběné v malých sériích v Česku a odkazují na tradiční řemeslo.
Smysl pro krásu a obchod měla Vladimíra Fremuthová nejspíš odjakživa. Společnost MEADOWS založila v roce 2012 a skloubila v ní své dvě velké vášně – interiérový design a vůně. A začala vyrábět své vlastní svíčky….
„Od nápadu do představení prvních kolekcí uplynuly dva roky hledáním těch nejlepších dodavatelů. Věděla jsem, že nechci používat parafín, který uvolňuje CO2 do ovzduší a že chci jít co nejvíce přírodní cestou. Knoty našich svíček jsou tedy z čisté egyptské bavlny a vosk je sojový. Parfemace pro nás vyrábí prestižní francouzská společnost a veškeré vůně jsou vyvíjeny pouze pro naši značku. Ve Francii jsem byla přítomna u prvního vývoje parfemací a dozvěděla se tak i potřebné informace k výrobě svíček.
Testování bylo velmi náročné a zabralo několik stovek hodin. Záměrem bylo, aby svíčka vyhořela celá až na dno, aby knot nezanechával černé úlomky, a to je opravdu oříšek. Vše se nám podařilo a svíčky splňují všechna naše přísná kritéria. Díky sójovému vosku hoří dlouhých 60 hodin.“
Portfolio Meadows zahrnuje deset vůní, vedle svíček, které se vyrábÍ ve třech velikostech, v něm najdeme i vonné difuzéry. Originální ručně foukané sklo MEADOWS je uměleckým dílem vyrobeným v Čechách. Má stoletou tradiční formu z Kamenického Šenova.