Powered by Smartsupp

Meadows - Mystic Cashmere collection

Dárková kolekce tří vonných svíček obsahuje svíčky Mystic Cashmere, tajemnou kombinace teplé skořice a muškátového oříšku, Rose Desire, vůni čerstvě natrhaných růží s čistým dotekem bavlny a Ambrosia Allure, ovocnou vůni černého rybízu, sladkých šťavnatých hroznů s jemným dotykem listů mandarinky. 

3 x 80 g

Doba hoření až 30 hodin

Značka: Meadows
1 590 Kč
Kategorie: Interiér

Složky

Vonné svíčky MEADOWS jsou s láskou vytvářeny v Praze. Pečlivě vybrané lokální i globální složky mají punc vynikající kvality. Každá svíčka je vyrobena z eko sójového vosku zvoleného pro své excelentní ekologické vlastnosti. Vosk je výjimečný i tím, že nezanechává stopy po stranách.

Knoty

Excelentní hoření je dáno knoty z přírodní egyptské bavlny. Jsou ručně vycentrovány a nezanechávají černé úlomky na vosku. Enigmatická parfemace je sestavená dle návrhu MEADOWS v proslulé parfumerii ve Francii.

Kvalita

Svíčky se vyrábí ručně v malých sériích a všechno probíhá opravdu „v rukavičkách“, aby se k zákazníkovi dostal výrobek unikátní kvality s duší.

Sklo 

Originální ručně foukané sklo MEADOWS je uměleckým dílem vyrobeným v Čechách. Má stoletou tradiční formu z Kamenického Šenova. Vzor vytváří při zapálení svíčky kouzelnou atmosféru i díky různobarevnosti. Co vůně, to jinak barevné sklo. Barva je vždy citlivě vybraná k dané parfemaci, vše se krásně prolíná a doplňuje. Každá svíčka tak vypráví vlastní příběh.

Obal 

Minimalistické obaly, z elegantního černého papíru s organickou strukturou, jsou vyrobené v České republice z recyklovatelných materiálů. Jednoduché provedení nechává vyniknout jedinečný design produktu, který je uvnitř.

Péče o svíčku

  • Při prvním zapálení ji nechte hořet po dobu alespoň jedné hodiny, aby se vosk rozpustil po celé ploše. 
  • Před každým zapálením zkraťte knot na pět milimetrů. 
  • Uhaste plamen, pokud se příliš přiblíží ke sklu. Sklo může být po delším hoření velmi horké. 
  • Nenechávejte vypálit svíčku až na dno, přímý kontakt plamene se sklem může způsobit jeho prasknutí.
  • Nenechávejte hořící svíčku v průvanu a v blízkosti hořlavých materiálů. 
  • Nikdy nenechávejte svíčku zapálenou bez dozoru.
  • Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 20.2.2023
Je to darek, vypada i voni krasne

Koncept značky MEADOWS je založen na oživování tradic a vytváření nových příběhů. Precizně zpracované interiérové difuzéry a svíčky jsou vyráběné v malých sériích v Česku a odkazují na tradiční řemeslo.

Zobrazit více

Smysl pro krásu a obchod měla Vladimíra Fremuthová nejspíš odjakživa. Společnost MEADOWS založila v roce 2012 a skloubila v ní své dvě velké vášně – interiérový design a vůně. A začala vyrábět své vlastní svíčky….

„Od nápadu do představení prvních kolekcí uplynuly dva roky hledáním těch nejlepších dodavatelů. Věděla jsem, že nechci používat parafín, který uvolňuje CO2 do ovzduší a že chci jít co nejvíce přírodní cestou. Knoty našich svíček jsou tedy z čisté egyptské bavlny a vosk je sojový. Parfemace pro nás vyrábí prestižní francouzská společnost a veškeré vůně jsou vyvíjeny pouze pro naši značku. Ve Francii jsem byla přítomna u prvního vývoje parfemací a dozvěděla se tak i potřebné informace k výrobě svíček.

Testování bylo velmi náročné a zabralo několik stovek hodin. Záměrem bylo, aby svíčka vyhořela celá až na dno, aby knot nezanechával černé úlomky, a to je opravdu oříšek. Vše se nám podařilo a svíčky splňují všechna naše přísná kritéria. Díky sójovému vosku hoří dlouhých 60 hodin.“

Portfolio Meadows zahrnuje deset vůní, vedle svíček, které se vyrábÍ ve třech velikostech, v něm najdeme i vonné difuzéry. Originální ručně foukané sklo MEADOWS je uměleckým dílem vyrobeným v Čechách. Má stoletou tradiční formu z Kamenického Šenova. 

Zpět do obchodu