Powered by Smartsupp

Merme Berlin - Pleťový pudr s vitamínem C

Čistá kyselina L-askorbové (vitamín C), je všeobecně oblíbená pro svou schopnost aktivně stimulovat produkci kolagenu v boji s jemnými vráskami a zlepšit tak tón a texturu pleti. Tento účinný pudr na obličej rozjasňuje, vyplňuje a regeneruje kožní buňky a dodává pleti zářivější a jasnější vzhled.

12 g + dávkovací lžička

Značka: Merme Berlin
870 Kč
Kategorie: Kosmetika
Pleť: Exfoliátory a peelingy

Vitamín C je vhodný pro všechny typy pleti. Jde o jemný bílý prášek, dokonalý šetrný exfoliátor pro suchou i citlivou pleť.

Složení: 100% čistý vitamín C (kyselina L-asorbová). INCI: kyselina L-askorbová. Bez vůně.

Použití: Pro maximální účinky proti stárnutí a rozjasnění používejte samostatně na vyčištěnou pleť po dobu 10-15 minut, poté smyjte. Nebo případně nechte působit a pokračujte s vašimi séry, oleji nebo hydratačními přípravky. Vitamin C je také skvělý ve vaší ranní rutině pro extra UV ochranu.

BONUSOVÝ TIP: Pokračujte s MERME kolagenovým sérem, abyste maximalizovali regulaci a produkci kolagenu vlastní pokožky. Vitamin C pomáhá produkovat kolagen, což je protein, který zvyšuje kyprou pokožku, pružnost a mladistvý jas.

RÁNO: Aplikujte po očištění a tonizaci. Poté naneste předem namíchaný roztok vitamínu C na obličej a nechte 10-15 minut působit (zatímco si připravíte snídani a kávu). Poté buď smyjte, nebo rovnou použijte sérum a denní krém.

VEČER: Používejte po čisticích prostředcích, exfoliantech a tonerech. Smíchejte vitamín C s vodou a naneste na obličej, nechte 15-20 minut působit. Buď smyjte, nebo ponechte vitamínem C na pokožce. Následujte séry a oleji.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofií berlínské značky MERME je „síla v jednoduchosti“. Obsah složek v produktech MERME je zredukován na jednu jedinou, tu nejúčinnější.  Použito je vždy co nejméně složek bez schovaných plnících látek, syntetik nebo chemikálií. Tento přístup účinně poslouží jak začátečníkům v oblasti přírodní krásy, tak ostříleným „závislákům“ na kosmetice, kteří již vyzkoušeli všechno a touží vrátit se ke kořenům.

Zobrazit více

Všechno, co naneseme na pokožku a do vlasů, je absorbováno do těla a následně do krevního oběhu. Běžné kosmetické produkty mohou obsahovat až 200 chemikálií, které škodí našemu tělu. S MERME je vaše každodenní péče o tělo zbavena všech těchto zbytečných chemikálií.

Ingredience jsou natolik účinné, že obstojí i samotné, nezprocesované a bez přídání parfemace nebo parabenů. MERME nevěří v překombinování ingrediencí ve složení, což jen snižuje účinnost těch nejmocnějších ingrediencí.

MERME ingredience jsou získávány po celém světě, produkty jsou poté kompletovány v Berlíně. Každá z aktivních složek je vybrána, aby optimálně cílila na specifické požadavky a pomohla Vám dosáhnout té nejzářivější, nejzdravější pleti. Potvrzeno vědeckými výzkumy a starověkou moudrostí, ingredience MERME jsou ceněny pro svoji schopnost hojit, hydratovat a chránit všechny typy pleti v každém věku.

Proč oleje?

Tajná zbraň přírody

Naše pokožka a vlasy přirozeně produkují olej, který pomáhá mazat, hojit, chránit a hydratovat. Když však stárneme nebo jsme dehydratovaní, naše těla produkují olej pomaleji. V těle se zásobárna oleje přirozeně nevyskytuje a my tedy musíme nahradit chybějící olej přirozenou, silnou dávkou čistých olejových živin, které nejen pomohou s důležitými atributy, jako je elasticita, ale také zdravá záře a jemná, pružná pokožka a vlasy.

Použití olejů také pomůže našim tělům přestat nadměrně produkovat maz, který vede k vyrážkám a akné. Pokud jsou na pokožku a vlasy naneseny krémy a pleťové vody na chemické bázi, násilně je zbavují jejich přirozené vlhkosti a naše tělo je nuceno tuto ztrátu nadměrně kompenzovat.

MERME Elixirs je řada přírodních rostlinných olejů, které jsou formulovány s ohledem na každodenní potřebu pokožky a vlasů. Síla a účinnost produktů MERME komunikuje s pokožkou a zesiluje její vlastní schopnost regenerace, rovnováhy a obnovy. Zároveň se rychle vstřebávají a nezanechávají pokožku mastnou.

O MERME

Zakladatelka MERME, Australanka Claire Ralston, se již během studií na Australian College of Natural Beauty začala zajímat o přírodní kosmetiku a její efektivitu. Dalších 10 let v modelingu a kosmetickém průmyslu ji utvrdilo v přesvědčení, že i „přírodní“ kosmetika je ve skutečnosti plná chemikálií a jedinou jistotu o nezávadnosti používané kosmetiky tak bude mít pouze v případě, pokud si ji vyrobí sama. Od roku 2014 je jejím domovem Berlín. Zdejší přístup, směřující ke kvalitě, praktičnosti a jednoduchosti ji v jejím přesvědčení ještě utvrdil. „Toto německé myšlení mě naučilo, že je lepší mít pouze jeden opravdu vysoce kvalitní produkt než pět méně kvalitních. Ideologie produktů MERME obsahující pouze jednu složku s nejvyšší kvalitou byla rozhodně inspirována touto úžasnou kulturou. Jako majitelka citlivé pokožky již vím, že je nejlepší zařadit vždy pouze jednu novou složku, aby bylo možné přesně určit, co pro pleť nejlépe funguje. “

Její koncept produktů MERME byl inspirován její australskou babičkou Merme, která vždy používala domácí, přírodní, vysoce kvalitní oleje k vyléčení jakékoli nerovnováhy pokožky.

Zpět do obchodu