Powered by Smartsupp

Merme Berlin - Pokročilá oční terapie

Olej ze semen opuncie značky Merme je přírodní, zároveň vysoce účinnou ochranou před působením volných radikálů. Stará se též o silnou hloubkovou hydrataci očního okolí.

Organic & Vegan

10 ml

Značka: Merme Berlin
960 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Oční krémy a gely

Ingredience:

Olej z opuncie obsahuje vitaminu E více než kterýkoli jiný rostlinný olej. Napomáhá pleti uchovávat si své přirozené oleje a bojuje také proti suché pokožce. Posiluje obranu pleti před UV zářením a doplňuje vlhkost ztracenou kontaktem s chemikáliemi a sprchováním.

Vitamin K, který se přirozeně vyskytuje v tomto oleji, je nezbytný pro srážlivost krve. Při lokální aplikaci na jemnou pokožku v okolí očí snižuje tok krve. To předchází tmavým kruhům pod očima a “pavoučím žilkám” Pleť je po aplikaci čistší a zářivější.
Omega 6 linolová mastná kyselina pleť velmi výrazně vyživuje a posiluje. Působí jako ochranná bariéra. Udržuje pleť hydratovanou a zklidňuje alergické reakce pleti a udržuje pleť hydratovanou, projasněnou a zdravou.

Kyselina olejová je další mastnou kyselinou, která slouží jako tak důležitá intenzivní hydratace. Pomáhá dalším vitamínům a živinám lépe proniknout do pokožky.

Použití:

Aplikujte na oční okolí podle potřeby. Ideální použití je ráno a večer. Pro ten nejlepší efekt používejte produkt po osprchování. Sprcha funguje jako napařovač pleti. Póry se otevřou a umožnují tak lepší vstřebání oleje. Vyhněte se přímému kontaktu s okem.

Značka MERME zachovala všechny oleje v původní podobě. Olej je tedy ve své přirozeném zbarvení do žluta a s přírodní vůní. Olej není parfémovaný a je bez přidaných konzervačních látek. Všechny MERME ingredience prošly organickým testováním v EU.

Složení:

100% cold-pressed organic prickly pear kernel oil (Opuntia ficus-indica Oil)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofií berlínské značky MERME je „síla v jednoduchosti“. Obsah složek v produktech MERME je zredukován na jednu jedinou, tu nejúčinnější.  Použito je vždy co nejméně složek bez schovaných plnících látek, syntetik nebo chemikálií. Tento přístup účinně poslouží jak začátečníkům v oblasti přírodní krásy, tak ostříleným „závislákům“ na kosmetice, kteří již vyzkoušeli všechno a touží vrátit se ke kořenům.

Zobrazit více

Všechno, co naneseme na pokožku a do vlasů, je absorbováno do těla a následně do krevního oběhu. Běžné kosmetické produkty mohou obsahovat až 200 chemikálií, které škodí našemu tělu. S MERME je vaše každodenní péče o tělo zbavena všech těchto zbytečných chemikálií.

Ingredience jsou natolik účinné, že obstojí i samotné, nezprocesované a bez přídání parfemace nebo parabenů. MERME nevěří v překombinování ingrediencí ve složení, což jen snižuje účinnost těch nejmocnějších ingrediencí.

MERME ingredience jsou získávány po celém světě, produkty jsou poté kompletovány v Berlíně. Každá z aktivních složek je vybrána, aby optimálně cílila na specifické požadavky a pomohla Vám dosáhnout té nejzářivější, nejzdravější pleti. Potvrzeno vědeckými výzkumy a starověkou moudrostí, ingredience MERME jsou ceněny pro svoji schopnost hojit, hydratovat a chránit všechny typy pleti v každém věku.

Proč oleje?

Tajná zbraň přírody

Naše pokožka a vlasy přirozeně produkují olej, který pomáhá mazat, hojit, chránit a hydratovat. Když však stárneme nebo jsme dehydratovaní, naše těla produkují olej pomaleji. V těle se zásobárna oleje přirozeně nevyskytuje a my tedy musíme nahradit chybějící olej přirozenou, silnou dávkou čistých olejových živin, které nejen pomohou s důležitými atributy, jako je elasticita, ale také zdravá záře a jemná, pružná pokožka a vlasy.

Použití olejů také pomůže našim tělům přestat nadměrně produkovat maz, který vede k vyrážkám a akné. Pokud jsou na pokožku a vlasy naneseny krémy a pleťové vody na chemické bázi, násilně je zbavují jejich přirozené vlhkosti a naše tělo je nuceno tuto ztrátu nadměrně kompenzovat.

MERME Elixirs je řada přírodních rostlinných olejů, které jsou formulovány s ohledem na každodenní potřebu pokožky a vlasů. Síla a účinnost produktů MERME komunikuje s pokožkou a zesiluje její vlastní schopnost regenerace, rovnováhy a obnovy. Zároveň se rychle vstřebávají a nezanechávají pokožku mastnou.

O MERME

Zakladatelka MERME, Australanka Claire Ralston, se již během studií na Australian College of Natural Beauty začala zajímat o přírodní kosmetiku a její efektivitu. Dalších 10 let v modelingu a kosmetickém průmyslu ji utvrdilo v přesvědčení, že i „přírodní“ kosmetika je ve skutečnosti plná chemikálií a jedinou jistotu o nezávadnosti používané kosmetiky tak bude mít pouze v případě, pokud si ji vyrobí sama. Od roku 2014 je jejím domovem Berlín. Zdejší přístup, směřující ke kvalitě, praktičnosti a jednoduchosti ji v jejím přesvědčení ještě utvrdil. „Toto německé myšlení mě naučilo, že je lepší mít pouze jeden opravdu vysoce kvalitní produkt než pět méně kvalitních. Ideologie produktů MERME obsahující pouze jednu složku s nejvyšší kvalitou byla rozhodně inspirována touto úžasnou kulturou. Jako majitelka citlivé pokožky již vím, že je nejlepší zařadit vždy pouze jednu novou složku, aby bylo možné přesně určit, co pro pleť nejlépe funguje. “

Její koncept produktů MERME byl inspirován její australskou babičkou Merme, která vždy používala domácí, přírodní, vysoce kvalitní oleje k vyléčení jakékoli nerovnováhy pokožky.

Zpět do obchodu