Powered by Smartsupp

Naomi Goodsir - Corpus Equus - vzorek

Vůně Corpus Equus je intenzivně temnou vůní, která přesto vyzařuje divokou a radostnou září. Vůně vzdává hold křehkému poutu mezi člověkem a koněm - vzdává hold náklonnosti, síle, inteligenci a oddanosti. Je destilací Naominých vzpomínek na prvního a nejoblíbenějšího koně, zářivě bílého arabského plnokrevníka s obrovským srdcem. 

vzorek 

Značka: Naomi Goodsir
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Parfém, který vytvořil legendární Bertrand Duchaufour, je přesvědčivou a současnou olfaktorickou vizí koně, intenzivně zakouřenou a zvířecí, s koženými podtóny. Zpočátku je ohromující ve své temné, agresivní síle evokující popel a kouř. Postupem času odhaluje mimořádnou hloubku tonkinského pižma doplněnou o květinové prvky a přelévá se do teplého, živého jantarového světla.

Hlava: kůže, tabák, žíně

Srdce: okvětní lístky černé růže, ambroxan, cigaretový popel

Základ: cedrové dřevo, tonkinské pižmo, jantarový nálev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Duch parfémů Naomi Goodsir navazuje na tradiční, nezávislé parfémy. Za těmito parfémy je vášnivá žena, umělkyně s velmi atypickým stylem. Koncepty jejích parfémů jsou její jedinečností inspirovány a odrážejí tak její unikátní vesmír. Parfémy Naomi Goodsir obsahují vybrané raw ingredience typické pro fine perfumery. Všechny vůně mají jedinečnou zřetelnou identitu a texturu.

Zobrazit více

Krásné, ušlechtilé a elegantní kompozice. Pět parfémů Naomi Goodsir odráží bláznovství a fantazii designérského mikrokosmu, což vytváří tajuplný a velmi osobní odkaz. Naomi si vytvořila jedinečné know-how.  Obklopila se talentovanými parfémáři. Osobnostmi jako Julien Rasquinet, Bertrand Duchaufour a Isabelle Doyen. Naomi Goodsir Parfums jsou vyráběny a baleny ručně, a to na Francouzské Riviéře blízko Grasse. Hlavního města parfémů, kde Naomi pracuje a žije.

V lednu 2015 napsal Italský Vogue o Naomi Goodsir jako o jedné z nejslibnějších "talentů". Naomi neustále rozpoutává zájem o svou tvorbu. Vytváří klobouky, tašky a další doplňky s nespoutanou představivostí. Ale v žádném případě obyčejné. Jde o malá umělecká díla s jedinečným podpisem.

Pokud se setkáte s Naomi Goodsir, věřte, že ji poznáte. Není možné, abyste tuto osobnost přehlédli. Je to velmi výrazná žena s osobitým stylem. Australská návrhářka klobouků a designérka Vás zaujme svým rafinovaným kouzlem. Naomi je známá svými „strašidelnými“ klobouky.  Šikmými, někdy rockovými, často punkovými, ale vždy elegantními. Více než 15 let vytváří jedinečné, ručně vyráběné kousky, při jejichž výrobě upřednostňuje nádherné textilie od společnosti Living Heritage Companies (EPV), jako poctu k tradičnímu řemeslu našich předků. Nejrůznější kůže, včetně exotické kůže australského krokodýla, jsou hlavní materiály, které tato designérka používá. A vzdává tak poctu svému australskému původu.

Zpět do obchodu