Powered by Smartsupp

Novelius Medical

Novelius Medical představuje nový holistický pohled na dobrý a pohodový život bez námahy tím, že spojuje mysl, tělo, srdce a duši s přírodou, wellness, vědou a medicínou. „Vše, co děláme, je založeno na určitých základních hodnotách: úcta k sobě a našemu blahu prostřednictvím péče o sebe; být velkorysý a zůstat naladěný na sebe a na svět kolem nás. To vše proto, abychom nám pomohli co nejlépe využít toho, kým jsme a kým chceme být.“

Zobrazit více

Značka Novelius Medical byla založena v roce 2016 poté, co jedna ze zakladatelek, Maya, utrpěla těžké popáleniny obličeje a vyhledala léčbu na uznávané dermatologické klinice ve Španělsku. Tamní lékaři vyvíjeli specifické kolagen-peptidové vzorce s velkým efektem, což zakladatelku inspirovalo k tomu, aby se chtěla dozvědět více o silných léčivých vlastnostech těchto inovativních sloučenin. Maya se poté se svými partnery rozhodla spojit preventivní i léčebný potenciál, který na klinice poznala velmi zblízka. Spolupráce mezi uznávanými dermatology, přední laboratoří ve Francii a kreativním týmem kolem Mayi vedla k formulaci prémiové směsi kolagenu a dala vzniknout Novelius Medical (New Medicine) s revolučním přístupem k podpoře vnitřního blahobytu s velmi výrazným efektem navenek.

FILOZOFIE ZNAČKY

Pracovat společně
V centru výzkumu a testování značka propojuje inovativní laboratoř a čerpá z odborných znalostí a z řady oborů a postupů, z tradiční, moderní i alternativní medicíny, vědy, výživy a wellness. Prostřednictvím tohoto holistického přístupu jsou vytvářeny pečlivě formulované směsi, které produkují nejlepší možné synergické účinky a vysokou celkovou biologickou dostupnost. A co víc, všechny tyto unikátní receptury jsou vyvinuty ve spolupráci s uznávanými lékaři, odborníky na výživu a dalšími odborníky na wellness.

Čistý, udržitelný a transparentní přístup
Všechny produkty Novelius Medical jsou přírodní a s čistým štítem. Obsahují pouze to nejnutnější, co poskytuje nejlepší výsledky a má nejmenší dopad na životní prostředí – použity jsou pouze ty nejlepší, trvale udržitelné a klinicky ověřené ingredience. Neméně důležité je, co produkty neobsahují: žádný cukr, syntetická sladidla, barviva nebo konzervační látky; žádný lepek nebo laktóza; a žádné těžké kovy, antibiotika, hormony, GMO nebo MSG. A konečně, všechny produkty jsou vyráběny ve vlastní nejmodernější laboratoři ve Francii v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními standardy, podpořené rozsáhlým výzkumem, přísným testováním a náročnou certifikací.

Na životním prostředí záleží 
Maya se svými kolegy chápe, že péče o sebe je péče o životní prostředí, a proto vždy berou v úvahu ekologický dopad, který může mít jejich výroba ve všech fázích výrobního procesu, včetně spotřeby vody a odpadních vod, uhlíkové stopy a sledovatelnosti ingrediencí, které používají.

S ohledem na to se zavázali věnovat 1 % ze všech příjmů iniciativě Stripe Climate na pomoc při financování odstraňování CO2 z atmosféry. 

Veškerý materiál použitý v obalech je recyklovatelný. Není použitý žádný plast. Jednotlivé sáčky jsou vyrobeny z recyklovatelné hliníkové fólie, která je nezbytná pro uchování zcela neporušeného obsahu.

 

Žádné produkty značky Novelius Medical nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu