Powered by Smartsupp

Room1015 - Hollyrose - niche parfém

"Černá kožená růže" odkazuje na "groupies", jež vládly Sunset Boulevardu v 70. letech a díky svému okouzlujícímu stylu sehrály významnou roli při formování tehdejší kultury a proměnily módní průmysl.

Perfémář: Jérôme Epinette

edp 10 ml / 100 ml unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Room1015
3 500 Kč 750 Kč od 750 Kč
Kategorie: Parfémy
Snímek obrazovky 2024 05 10 v 11.12.07
Novinka

Anita Pallenberg, Bebe Buell, nebo třeba Pamela Des Barres byly múzami a královnami hollywoodské scény, balily Jimmyho Page, Micka Jaggera, Alice Coopera, Roberta Planta, Iggyho Popa... Poflakovaly se po Los Angeles a staly se „někým“, dalšími módními ikonami, které se dostaly na obálky časopisů. Parfém je jakousi poctou těmto úžasným ženám, které poslaly do kolen nejmocnější rockové bohy té doby.

Hlava: černý pepř, černý rybíz

Srdce: růže absolute, orchidej

Základ: toskánská kůže, pačuli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Michael Partouche, známý také jako "Dr. Mike", srdcem muzikant a vystudovaný lékárník, si zvolil vůni jako výrazový prostředek. Z těchto dvou kontrastních světů se zrodil parfémový brand ROOM 1015, který je, podle slov jejího tvůrce, jako „nechvalně proslulý, nejvíce otlučený hotelový pokoj v dějinách rock'n'rollové hudby.“

Zobrazit více

Jestliže má kontrakultura svůj vlastní jazyk, literaturu a zvuky, ROOM 1015 jí nyní dává vůni s nostalgickými konturami, prodchnutou naprostou svobodou. Olfaktorický manifest, který osciluje mezi punkovým hnutím, uměle stvořenými ráji, sexuální revolucí a transcendentální meditací.

Filozofie brandu ROOM 1015 i její samotný název je dedikován losangeleskému hotelu na Sunset Boulevard s názvem Continental Hyatt House, který je však známější jako "Riot House". V 70. letech minulého století se v jeho pokojích vystřídaly skupiny The Who, The Doors, Rolling Stones a Led Zeppelin, které zde, jako každá rocková kapela v 70. letech, pařily, až se zdi otřásaly. Keith Richards proslavil pokoj s číslem 1015 tím, že z jeho okna vyhodil televizi, zatímco jeho spoluhráč jezdil na motorce po chodbách.

ROOM 1015 je o nostalgii po onom období svobody, sexuálního osvobození, tvůrčí exploze, dosažení "vyššího" vědomí a hlavně - rock'n'rollu. Každá vůně ROOM 1015 je inspirována klíčovým momentem rockové historie - ať už je to zrod britského punku, sexuální a drogová revoluce konce 60. let, první cesta Beatles do Indie, groupies, které v sedmdesátkách číhaly na Sunsetu, nebo vůně tetovacího salonu, kde se právě nechal potetovat váš oblíbený zpěvák. Každá vůně byla navržena tak, aby vás tam přenesla a abyste se cítili její součástí stejně jako hudba té doby.

Zpět do obchodu