Powered by Smartsupp

Room1015 - Sonic Flower - vzorek

Debbie Harry, Stevie Nicks, Siouxsie Sioux, Chrissie Hynde, Betty Davis, Joan Jett... Jen několik ikonických žen, které formovaly hudbu, jak ji známe dnes. Ženy, které nekompromisně proměnily hudební průmysl ve světě, kterému dominují muži. Vůně Sonic Flower vypráví příběh právě těchto frontmanek, příběh o výjimečnosti a síle, která je v jejich ženskosti obsažena.

Perfémář: Jérôme Epinette

vzorek

Značka: Room1015
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Čistá a zároveň „špinavá“, sladká a zároveň zemitá a živočišná, Sonic Flower odmítá normy a vyžaduje vaši pozornost. Otevírá se bujarým výbuchem zářivě růžového pepře a zemitostí mrkvových semínek. Ta jsou následována zeleným, voskovým kosatcem a sladkými okvětními lístky jasmínu. Základ je opojnou symfonií pižma dokonale smíchaného se smyslným ambroxanem a hladkým kašmírem.

Hlava: růžový pepř, mrkvová semínka

Srdce: kosatec, jasmínové květy

Základ: ambroxan, kašmírové dřevo, pižmo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Michael Partouche, známý také jako "Dr. Mike", srdcem muzikant a vystudovaný lékárník, si zvolil vůni jako výrazový prostředek. Z těchto dvou kontrastních světů se zrodil parfémový brand ROOM 1015, který je, podle slov jejího tvůrce, jako „nechvalně proslulý, nejvíce otlučený hotelový pokoj v dějinách rock'n'rollové hudby.“

Zobrazit více

Jestliže má kontrakultura svůj vlastní jazyk, literaturu a zvuky, ROOM 1015 jí nyní dává vůni s nostalgickými konturami, prodchnutou naprostou svobodou. Olfaktorický manifest, který osciluje mezi punkovým hnutím, uměle stvořenými ráji, sexuální revolucí a transcendentální meditací.

Filozofie brandu ROOM 1015 i její samotný název je dedikován losangeleskému hotelu na Sunset Boulevard s názvem Continental Hyatt House, který je však známější jako "Riot House". V 70. letech minulého století se v jeho pokojích vystřídaly skupiny The Who, The Doors, Rolling Stones a Led Zeppelin, které zde, jako každá rocková kapela v 70. letech, pařily, až se zdi otřásaly. Keith Richards proslavil pokoj s číslem 1015 tím, že z jeho okna vyhodil televizi, zatímco jeho spoluhráč jezdil na motorce po chodbách.

ROOM 1015 je o nostalgii po onom období svobody, sexuálního osvobození, tvůrčí exploze, dosažení "vyššího" vědomí a hlavně - rock'n'rollu. Každá vůně ROOM 1015 je inspirována klíčovým momentem rockové historie - ať už je to zrod britského punku, sexuální a drogová revoluce konce 60. let, první cesta Beatles do Indie, groupies, které v sedmdesátkách číhaly na Sunsetu, nebo vůně tetovacího salonu, kde se právě nechal potetovat váš oblíbený zpěvák. Každá vůně byla navržena tak, aby vás tam přenesla a abyste se cítili její součástí stejně jako hudba té doby.

Zpět do obchodu