Powered by Smartsupp

Selahatin - Ústní sprej Of Course I Still Luv You

 

I Still Luv You je poctou naději a věrnosti. Pod kouzlem citrusové verbeny a bergamotu, zahalený do exotického a tajemného kardamomu a posvátného spojení mezi dřevitou borovicí a aromatickým jalovcem, se skrývá malebný příběh mladé nevinné lásky a jarních květů.

Pečlivě vybrané suroviny ústních sprejů, destilované do své nejčistší podoby, poskytují posilující a povznášející zážitek prostřednictvím jemné a hedvábné mlhy.

Hlavní tóny: Verbena, bergamot, kardamom & borovice

Vyrobeno ve Švýcarsku.

10 ml

Značka: Selahatin
800 Kč
Kategorie: Kosmetika

Vlastnosti produktu:

  • Zabraňuje zápachu z úst
  • Obsahuje provitamin B5 a vitamín E
  • Obsahuje aloe vera

Složení: Aqua/[water], glycerin, pvp, polysorbate 20, poloxamer 407, peg-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol, sodium citrate, potassium sorbate, sodium benzoate, sodium phosphate, aroma/[flavor], eucalyptys globulus leaf oil, disodium phosphate, panthenol, aloe barbadensis leaf juice powder, bisabolol, tocopheryl acetate, sodium saccharin, benzyl alcohol, cetylpyridinium chloride, menthol, limonene, bht.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švédská značka Selahatin představuje budoucnost luxusní péče o ústní dutinu. Její ambicí je pozvednout emocionální zážitky z každodenních rituálů a k tomu svým zákazníkům nabízí to nejlepší, co současný trh s dentální péčí nabízí. Její aktuální sortiment nabízí tři typy sofistikovaných produktů - bělicí zubní pasty, ústní vody a ústní spreje.

Zobrazit více

Vznik značky ovlivnila nešťastná událost - její zakladatel Kristoffer Vural prodělal před třicítkou mozkovou mrtvici, po které ochrnul a byl na rok hospitalizován. Tato zdravotní indispozice však způsobila, že jeho smysly začaly lépe reagovat na chutě a vůně a zdůraznila také důležitost každodenních rituálů.

„Začal jsem vidět věci jinak. Uvědomil jsem si, že maličkosti v životě mají hluboký vliv na to, jak se momentálně cítím. Kdybych měl špatný den, čištění zubů by to ještě zhoršilo. Zoufale jsem toužil po produktech, se kterými bych se mohl emocionálně spojit – po produktech, které by mohly poskytnout pocit úniku“, doplňuje Kristoffer Vural.

Značka Selahatin byla nominována v soutěži Wallpaper Design Awards, magazín GQ ji označil za „jednu z nejlepších značek péče na světě“. Časopis Monocle jí nazývá „nejsofistikovanější značkou zubních past na světě“ a oblíbil si jí např. i ikonický návrhář Rick Owens.

Zpět do obchodu