Powered by Smartsupp

SeventyOne Percent - Ochranný olej na vlasy Siren's Secret

Vlasy jsou denně vystavovány mnoha vnějším agresím, jako je teplo, slunce, znečištění atd. Tyto útoky mohou způsobit jejich vysušení, ztrátu lesku, zvýšenou lámavost nebo třepení konečků. Ochranný vlasový olej SeventyOne Percent je ideálním řešením pro ochranu vašich vlasů a jejich posílení. Jeho přírodní a biologicky odbouratelné složení hydratuje, vyživuje a chrání vaše vlasy díky koktejlu esenciálních olejů s ultrakompletními a doplňkovými vlastnostmi. Poskytuje UVA ochranu proti slunci více jak 8 hodin.

50 ml

629 Kč
Kategorie: Kosmetika
SeventyOne Percent - Ochranný olej na vlasy Siren's Secret
Novinka

Ochranný vlasový olej SeventyOne Percent je víceúčelová kúra, která je vhodná pro všechny typy vlasů, včetně barvených vlasů.

Hlavní složky:

  • ROKA SMART UV 360 PVB: Revoluční technologie ROKA vám nabízí špičkovou ochranu barev a barvených vlasů před vnějšími agresemi. Inteligentní molekula ROKA SMART PVB je fotoadaptivní UV absorbér, který je aktivován přirozeným světlem pro UVA ochranu na více než 8 hodin.
  • Jojobový olej: Rostlinný olej bohatý na esenciální mastné kyseliny, které vlasy hydratují a vyživují. Je také protizánětlivý a antibakteriální, což pomáhá chránit vlasy před vnějšími agresemi.
  • Mandlový olej: Rostlinný olej bohatý na vitamíny a minerály, které hloubkově hydratují a vyživují vlasy. Je to také antioxidant, který pomáhá chránit vlasy před poškozením volnými radikály.
  • Kokosový olej: Rostlinný olej bohatý na nasycené mastné kyseliny, které hloubkově hydratují a vyživují vlasy. Je také antioxidační a antimikrobiální, což pomáhá chránit vlasy před vnějšími agresemi.
  • Arganový olej: Rostlinný olej bohatý na vitamín E, což je silný antioxidant, který chrání vlasy před poškozením způsobeným volnými radikály. Je také bohatý na esenciální mastné kyseliny, které vlasy hydratují a vyživují.

Použití:

  • Nastříkejte olej na vlasy, nejlépe vlhké, věnujte zvláštní pozornost délkám a konečkům.
  • Chcete-li chránit vlasy před vnějšími agresemi, aplikujte olej před jejich úpravou.
  • Pro hydrataci a výživu vlasů aplikujte olej po šampónu a kondicionéru.
  • Při třepení vlasů naneste olej na suché vlasy.
  • Důležité je nanášet Sirens Secret vždy od konečků ke kořínkům po celé délce vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pro svou komunitu vytvořili v roce 2009 dva nadšení surfaři, Marc Levy a Raphaël Vannier řadu ultra-ochranných, kreativních a ekologických opalovacích a hydratačních produktů. Vznikla tak značka SeventyOne Percent, jejímiž prioritami jsou efektivita, přirozenost a ekologická odpovědnost produktů, které jsou v rozporu s nadbytečnými marketingovými sliby.

Zobrazit více

Název značky je odvozen od procentuálního zastoupení vody: 70 % země tvoří voda a stejně tak i 70 % lidského těla tvoří voda. A 1 % představuje procento výdělku značky, které věnují World Vision, které podporují děti v rozvojových oblastech. 

Produkty značky SeventyOne Percent jsou vyráběny ve Francii s velkým důrazem na kvalitu a nejmodernější postupy. Obsahují 80 - 99 % přírodních látek (vosky, oleje, rostlinná másla). Nespornou výhodou je voděodolnost produktů a to i proti potu. Ocení je i lidé s citlivou pokožkou a malé děti. Obaly jsou z 55 % složeny z recyklovaných lahví od mléka a jsou dále recyklovatelné.

Zpět do obchodu