Powered by Smartsupp

TanOrganic - Aplikační a exfoliační rukavice oboustranná

Oboustranná rukavice pro jemný peeling a rovnoměrné nanášení samoopalovacího prostředku vám pomůže k přirozenému a lehkému opálení. 

Značka: TanOrganic
349 Kč –39 % 210 Kč
Kategorie: Kosmetika
5128 tanorganic aplikacni a exfoliacni rukavice oboustranna
349 Kč –39 %

Exfoliační strana rukavice dopřeje vaší pokožce dokonalý peeling před nanesením samoopalovacího prostředku. Odstraňuje staré odumřelé kožní buňky a tím zajišťuje dokonalou přípravu pro bezchybné opálení. Lze ji používat za sucha i za mokra. Rukavice je také dokonalým exfoliačním nástrojem pro péči před opalováním i po něm, při pravidelném používání pomáhá udržovat hebkou pokožku.

Druhá strana rukavice je měkká a šetrná k pokožce, což vám umožňuje snadnou aplikaci. Rukavici používejte krouživými pohyby. Dosáhnete hladkého bezchybného samoopálení za polovinu času, s menším nepořádkem, bez stresu a hlavně bez šmouh. Rukavice je nepropustná, takže se nemusíte obávat žádného znečištění rukou.

Použití:

Nejprve pokožku lehce promasírujte exfoliační stranou. Tím odstraníte odumřelé kožní buňky. Poté pomocí jemné strany rukavice naneste samoopalovací olej nebo mléko. A dokonalý bronzový tón je na světě!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světově první a jediná ekologicky certifikovaná organická samoopalovací značka vznikla v Anglii v roce 2010. Zakladatelka TanOrganic Noelle O' Connor, bývalá kosmetická terapeutka, po léta vlastnila a úspěšně řídila několik léčebných lázní. Denně se setkávala s problémy kůže a na vlastní oči viděla, jaké škody mohou na pokožce napáchat nepříjemné chemikálie a přísady v kosmetických přípravcích.

Zobrazit více

Noelle se proto rozhodla vytvořit přirozené a organické samoopalování, které bude stejně šetrné k pokožce jako k planetě. Vedena přesvědčením, že pokud vám záleží na tom, co jíte, mělo by vám záležet i na tom, co si nanesete na pokožku, vytvořila řadu ekologických, výživných samoopalovacích produktů a produktů péče o pleť.

„Bojujeme za zdravou, vyživenou pokožku a šťastnou planetu. Propojujeme vědu s přírodou, každý produkt, který vyrábíme, je plný lásky, vášně a uvážených ingrediencí. Nikdy neslevíme z kvality. Pro nás jsou lidé a planeta na prvním místě a náš tým je oddán tomu, aby do každé láhve dodal trochu slunečního svitu.“

Tři hlavní pilíře společnosti:

EtickáVšechny naše produkty jsou vyrobeny tak, aby byly od dodavatelského řetězce až po regál v obchodě co nejetičtější.

CertifikovanáVšechna naše tvrzení dokládáme certifikáty, aby naši zákazníci věděli, že nám mohou důvěřovat.

Se skutečným vlivemProstřednictvím různých iniciativ přispíváme k ochraně planety každým svým výrobkem.

Certifikace mluví za vše:

certifikat-vegan-1 

Žádné výrobky TanOrganic neobsahují živočišné složky a živočišné GMO a žádný z našich výrobků není testován na zvířatech. Ochranná známka Vegan pomáhá uživatelům rozpoznat, že výrobek neobsahuje živočišné složky.

eco-cert 

TanOrganic je první a jediná ekologicky certifikovaná značka opalovacích přípravků na světě. Pro získání této certifikace musela společnost projít přísným procesem, posouzení souladu našich výrobků a služeb s ekologickými a sociálními požadavky uvedenými v normě.

ingedients cert

Používáme pouze ty nejlepší, 100% přírodní a organické složky, které neobsahují žádné syntetické látky, parabeny a toxiny. Certifikace BIOověřuje, že farmy nebo manipulační zařízení splňují předpisy pro ekologické zemědělství.

good shopping 

Společnost TanOrganic získala od Průvodce dobrým nakupováním nejvyšší hodnocení v indexu etických společností, a to 100 bodů, což svědčí o našich etických závazcích. Pouze 7 kosmetických značek na světě má skóre 100.

leaping bunnies

TanOrganic věří, že kosmetické produkty by neměly být testovány na zvířatech, a jsme hrdí na to, že jsme získali certifikát Leaping Bunny. Leaping Bunny je celosvětový program, který vyžaduje standardy "bez krutosti", které jsou nad rámec zákonných požadavků.

 

 

 

Zpět do obchodu