Powered by Smartsupp

Versatile Paris - Dimanche Flemme

Vůně Dimanche Flemme (Líná neděle), kterou sestavila parfémářka Camille Chemardin, je mimořádně uklidňující pafémová směs nejen pro nejpomalejší den v týdnu. K jejímu sametově zelenému začátku vonícímu po hráškových výhoncích a bazalce se po chvíli přidává pikantní kardamom, šumivý limetkový sorbet a sladké mandlové mléko.

Roll on I Extrait de Parfum I 15 ml I Made in France

Značka: Versatile Paris
1 480 Kč
Kategorie: Parfémy
Typ vůně: Aromatická, Pudrová, Zelená
Pro koho: Unisex

hlava: egyptská bazalka, italský bergamot, italské citrony, argentinská limeta

tělo: guatemalský kardamom, írácké galbanum

základ: pižmo, timbersilk

 

Více o značce a používání roll-on parfémů si přečtěte ZDE.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
EM Avatar autora | 15.7.2023
Hodnotím vzorek z Discovery setu - na první přivonění úžas, jak může existovat něco tak nádherného. Po nanesení jsem cítila lehkou vanilku a něco svěže teplého :), plus tu bazalku, ta mi přijde dost silná, alespoň na mé kůži. Bohužel pak poté, co se na mně rozloží, cítím stále jen tu bazalku .... Výdrž je opravdu dlouhá.
5
K Avatar autora | 7.7.2023
Velmi příjemná, opravdu uklidňující, vůně. Silná výdrž.
5
K Avatar autora | 23.6.2023
Zcela jiný pocit, prožitek z parfému. Velice příjemná, něžná, uklidňující vůně, jako pohlazení. Vydrží dlouho po aplikaci. Testovala jsem i v náročných podmínkách turistického pochodu o více jak 20 km chůze.

Versatile Paris je mladá francouzská značka, která vznikla v říjnu 2021 a jejímž hlavním mottem je transparentnost. Značka popírá všechny klišé, která se kolem parfémů "vznáší", jste jen vy a vaše vůně, navzdory genderové příslušnosti, věku nebo tomu, co je právě in.

Zobrazit více

Za značkou Versatile Paris stojí Coraile Frébourg, mladá absolventka École Supérieure du Parfum v Paříži. Když se během pandemie rozhodovala, kam nasměrovat svou další kariéru, měla na výběr mezi prací pro velkou nadnárodní společnost a založením své vlastní firmy. Rozhodla se, k radosti nás všech, pro tu druhou variantu a dala vzniknout značce Versatile Paris a sedmi parfémovým kreacím, které vám vyrazí dech. Všechny vůně jsou unisexové, moderní, kreativní a zároveň minimalistické stejně jako jejich flakony. 15ml lahvičky s kuličkovým aplikátorem jsou naplněny parfémovým extraktem, který je dvakrát koncentrovanější než parfémovaná voda.

Odpovědi na vše, co byste chtěli o Versatile Paris vědět, najdete ZDE.

Zpět do obchodu