Powered by Smartsupp

Versatile Paris - Dimanche Flemme

Vůně Dimanche Flemme (Líná neděle), kterou sestavila parfémářka Camille Chemardin, je mimořádně uklidňující pafémová směs nejen pro nejpomalejší den v týdnu. K jejímu sametově zelenému začátku vonícímu po hráškových výhoncích a bazalce se po chvíli přidává pikantní kardamom, šumivý limetkový sorbet a sladké mandlové mléko.

Roll on I Extrait de Parfum I 15 ml I Made in France

Značka: Versatile Paris
1 480 Kč
Kategorie: Parfémy

hlava: egyptská bazalka, italský bergamot, italské citrony, argentinská limeta

tělo: guatemalský kardamom, írácké galbanum

základ: musk T, timbersilk

 

Více o značce a používání roll-on parfémů si přečtěte ZDE.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Versatile Paris - Dimanche Flemme https://cdn.myshoptet.com/usr/www.myskino.cz/user/shop/related/5825_dimanche-flemme-ecom-1--avec-capot.jpg?64391ecb 3770022314016 4
EM Avatar autora | 15.7.2023
Hodnotím vzorek z Discovery setu - na první přivonění úžas, jak může existovat něco tak nádherného. Po nanesení jsem cítila lehkou vanilku a něco svěže teplého :), plus tu bazalku, ta mi přijde dost silná, alespoň na mé kůži. Bohužel pak poté, co se na mně rozloží, cítím stále jen tu bazalku .... Výdrž je opravdu dlouhá.
Versatile Paris - Dimanche Flemme https://cdn.myshoptet.com/usr/www.myskino.cz/user/shop/related/5825_dimanche-flemme-ecom-1--avec-capot.jpg?64391ecb 3770022314016 5
K Avatar autora | 7.7.2023
Velmi příjemná, opravdu uklidňující, vůně. Silná výdrž.
Versatile Paris - Dimanche Flemme https://cdn.myshoptet.com/usr/www.myskino.cz/user/shop/related/5825_dimanche-flemme-ecom-1--avec-capot.jpg?64391ecb 3770022314016 5
K Avatar autora | 23.6.2023
Zcela jiný pocit, prožitek z parfému. Velice příjemná, něžná, uklidňující vůně, jako pohlazení. Vydrží dlouho po aplikaci. Testovala jsem i v náročných podmínkách turistického pochodu o více jak 20 km chůze.

Versatile Paris je mladá francouzská značka, která vznikla v říjnu 2021 a jejímž hlavním mottem je transparentnost. Značka popírá všechny klišé, která se kolem parfémů "vznáší", jste jen vy a vaše vůně, navzdory genderové příslušnosti, věku nebo tomu, co je právě in.

Zobrazit více

Za značkou Versatile Paris stojí Coraile Frébourg, mladá absolventka École Supérieure du Parfum v Paříži. Když se během pandemie rozhodovala, kam nasměrovat svou další kariéru, měla na výběr mezi prací pro velkou nadnárodní společnost a založením své vlastní firmy. Rozhodla se, k radosti nás všech, pro tu druhou variantu a dala vzniknout značce Versatile Paris a sedmi parfémovým kreacím, které vám vyrazí dech. Všechny vůně jsou unisexové, moderní, kreativní a zároveň minimalistické stejně jako jejich flakony. 15ml lahvičky s kuličkovým aplikátorem jsou naplněny parfémovým extraktem, který je dvakrát koncentrovanější než parfémovaná voda.

Odpovědi na vše, co byste chtěli o Versatile Paris vědět, najdete ZDE.

Zpět do obchodu