Versatile Paris - Rital Date

Parfémový extrakt Rital Date, který namíchala trojice parfémářek kreativního studia Flair,  je velkou poctou Itálii, jejím vůním a gastronomii. Tato návyková svěží a jiskřivá vůně voní po sicilských citronech, bazalkovém pestu, fenyklu, olivovém oleji, oreganu a pistáciové zmrzlině.

Roll on I Extrait de Parfum I 15 ml I Made in France

Značka: Versatile Paris
1 390 Kč
Kategorie: Parfémy

hlava: egyptská bazalka, italský bergamot, utalský hořký pomeranč, italský citron, španělský cypřiš, brazilská mandarinka, černý pepř, marocký rozmarýn

tělo: francouzský fenykl, balzámová jedle, marocký grapefruitový květ, madagaskarský modrý zázvor, španělský olivový olej

základ: paraguajské guajakové dřevo, italský smil, timbersilk, haitský vetiver

 

Více o značce a používání roll-on parfémů si přečtěte ZDE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Versatile Paris je mladá francouzská značka, která vznikla v říjnu 2021 a jejímž hlavním mottem je transparentnost. Značka popírá všechny klišé, která se kolem parfémů "vznáší", jste jen vy a vaše vůně, navzdory genderové příslušnosti, věku nebo tomu, co je právě in.

Zobrazit více

Za značkou Versatile Paris stojí Coraile Frébourg, mladá absolventka École Supérieure du Parfum v Paříži. Když se během pandemie rozhodovala, kam nasměrovat svou další kariéru, měla na výběr mezi prací pro velkou nadnárodní společnost a založením své vlastní firmy. Rozhodla se, k radosti nás všech, pro tu druhou variantu a dala vzniknout značce Versatile Paris a sedmi parfémovým kreacím, které vám vyrazí dech. Všechny vůně jsou unisexové, moderní, kreativní a zároveň minimalistické stejně jako jejich flakony. 15ml lahvičky s kuličkovým aplikátorem jsou naplněny parfémovým extraktem, který je dvakrát koncentrovanější než parfémovaná voda.

Odpovědi na vše, co byste chtěli o Versatile Paris vědět, najdete ZDE.

Zpět do obchodu