Féret - Bloc Hyalin - 100% přírodní deodorant

100% PŘÍRODNÍ KRYSTAL

Bloc Hyalin, na rozdíl od jiných krystalů, vždy vynikal svou absolutní čistotou, které je dosaženo díky dlouhému a složitému procesu čištění. Bloc Hyalin se vyrábí z kamence draselného té nejvyšší kvality a je 100% přírodní - žádné chemické látky či syntetické produkty. 

100g / Pro muže a ženy

Značka: Féret
380 Kč
Kategorie: Kosmetika
Tělo: Přírodní deodoranty

DEODORANT

Bloc Hyalin je ideální alternativou k deodorantům, které obsahují parfémy, alkohol a parabeny. Po nanesení zanechává na kůži jemný neviditelný film minerální soli, která zabraňuje tvorbě bakterií způsobujících nepříjemný zápach. Díky svému přírodnímu složení nepůsobí dráždivě a pokožka tak zůstává krásně hladká a klidná.

Před nanesením na pokožku je potřeba používanou část krystalu namočit do studené či vlažné vody.

 

PŘED/PO HOLENÍ

Bloc Hyalin je možné používat před holením. Jeho složení napomáhá připravit chloupky a pokožku tak, aby bylo holení co nejsnadnější. 

Po holení zklidňuje podráždění, tonizuje pokožku a zanechává skutečný pocit svěžesti. V případě menších řezných ranek zabraňuje krvácení. Jeho antibakteriální vlastnosti zabráňují výskytu červených skvrnek a pupínků.

Zajímá Vás Bloc Hyalin? Přečtěte si více o jeho použití v našem Magazínu:

 Bloc Hyalin - malý zázrak do každé koupelny

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 5.4.2020
To je naprosto skvělá věc. Už nepotřebuji žádné drahé a chemické deodoranty. Funguje úžasně!

Francouzská značka Féret se může pyšnit tím, že již více než sto let drží kvalitu svých produktů na vysoké úrovni.

Od svého vzniku na konci roku 1800, je Bloc Hyalin - 100% přírodní deodorant z kamence draselného produktem, který je ve světě často napodobován. V roce 1930 tedy firma Féret Parfumeur stanovila jednotný vzhled, velikost, tvar a kvalitu svých produktů, která je dodržována do dnešních dní a díky přiloženým informacím v krabičkách si mohou být zákazníci jisti, že se jedná o originální produkt podle receptury z roku 1878. 

Zobrazit více

Dlouhá historie firmy zanechala opravdový poklad v podobě reklam, starých propagačních materiálů, katalogů, originálních balení a článků v tisku. To je to, co dnes pohání Alexise Cabanneho chtít znovu spustit kompletní sortiment vyrobený ve Francii, který navíc zůstává věrný původní identitě značky.

Více z historie:

1878: Sourozenci Féretovi, Lucien a Roger, následují svého otce, který založil společnost v roce 1865. Bratři vytvářejí novou společnost, Féret Frères, která zajišťuje distribuci velkých jmen, jako Cutex, Pétrole Hahn, Nivea, Bourjois, Colgate Odo-ro-no, Bayer ... V této době již Féret Parfumeur ve Francii vyrábí Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1900: Bloc Hyalin získává tři medaile na světové výstavě v Paříži a stává se základním a nejvíce používaným produktem pro holiče, kadeřníky a dermatology.

Hyalomiel je též populární a využívá se pro ošetření a péči o pleť s mnoha způsoby využití. Velkou výhodou je jeho multifunkčnost a fakt, že jej může používat celá rodina včetně nejmenších dětí.

Ve třicátých letech si značka Féret užívá celosvětové prestiže a zaměstnává ve Francii více než 700 lidí a v zámoří otevírá několik prodejen.

V roce 1970, po smrti pana Luciena Féreta, Féret Frères ukončují spolupráci s ostatními značkami a Féret Parfumeur pokračují s výrobou a distribucí pouze vlastních značek: Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1975: Mme Féret (Rogerova dcera) provozuje firmu společně s manželem a domlouvají trvalou distribuci do francouzských lékáren a v menší míře i do Spojených států.

2012: Jeden z hrdých vnuků, Alexis Cabanne, navazuje na rodinnou tradici a snaží se využít možností moderního obchodu a zahajuje opětovné uvedení produktů na zahraničních trzích. 

 

Zpět do obchodu