Powered by Smartsupp

Féret - Lotion Botanique - 100% přírodní tělový olej

Multifunkční péče o vlasy a celé tělo. Vyživující 100% přírodní tělový olej obsahuje tymiánový olej, rozmarýnový olej a květový med. Díky svým vyživujícím a zjemňujícím kvalitám má univerzální použití a hodí se pro celou rodinu. Používá se na vlasy, vousy i k hydrataci, výživě a provonění pokožky celého těla.

100 ml

Značka: Féret
750 Kč
Kategorie: Kosmetika
Tělo: Tělové krémy a oleje

Potřebujete probudit smysly po ranní sprše, abyste vykročili plni energie do nového dne? Nebo toužíte opečovat pokožku, vlasy a vousy po sauně či namáhavém sportovním výkonu? Víceúčelový suchý olej obsahuje pouze 100% přírodní složky, mezi nimiž nechybí blahodárné esenciální oleje, které příznivě působí na vaše tělo a dodávají energii.

Tymián (botanický název: Thymus vulgaris) je tradičně ceněn pro schopnost přispívat k přirozené obranyschopnosti těla.

Rozmarýn (botanický název: Rosmarinus officinalis) je v kosmetice využíván především pro své skvělé čisticí schopnosti. Je mu připisován také pozitivní vliv na imunitní systém.

Levandule (botanický název: Lavandula angustifolia) je známá svou schopností zklidňovat a regenerovat pokožku. Ceněny jsou také její blahodárné účinky na psychiku.

SLOŽENÍ: CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL*, TRITICUM VULGARE (WHEAT) GERM OIL, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL*, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) PEEL OIL*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, LAVANDULA HYBRIDA (LAVANDIN) OIL*, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL*, THYMUS VULGARIS (THYME) FLOWER/LEAF OIL,ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) FLOWER OIL*, MEL (HONEY) EXTRACT*, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, EUGENOL.

* Ingredience z ekologického zemědělství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Féret se může pyšnit tím, že již více než sto let drží kvalitu svých produktů na vysoké úrovni. Od svého vzniku v roce 1878 je Bloc Hyalin - 100% přírodní deodorant z kamence draselného produktem, ve světě často napodobován. V roce 1930 tedy firma Féret Parfumeur stanovila jednotný vzhled, velikost, tvar a kvalitu svých produktů, která je dodržována do dnešních dní a díky přiloženým informacím v krabičkách si mohou být zákazníci jisti, že se jedná o originální produkt podle původní receptury. 

Zobrazit více

Dlouhá historie firmy zanechala opravdový poklad v podobě reklam, starých propagačních materiálů, katalogů, originálních balení a článků v tisku. To je to, co dnes pohání Alexise Cabanneho chtít znovu spustit kompletní sortiment vyrobený ve Francii, který navíc zůstává věrný původní identitě značky.

Více z historie:

1878: Sourozenci Féretovi, Lucien a Roger, následují svého otce, který založil společnost v roce 1865. Bratři vytvářejí novou společnost, Féret Frères, která zajišťuje distribuci velkých jmen, jako Cutex, Pétrole Hahn, Nivea, Bourjois, Colgate Odo-ro-no, Bayer ... V této době již Féret Parfumeur ve Francii vyrábí Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1900: Bloc Hyalin získává tři medaile na světové výstavě v Paříži a stává se základním a nejvíce používaným produktem pro holiče, kadeřníky a dermatology.

Hyalomiel je též populární a využívá se pro ošetření a péči o pleť s mnoha způsoby využití. Velkou výhodou je jeho multifunkčnost a fakt, že jej může používat celá rodina včetně nejmenších dětí.

Ve třicátých letech si značka Féret užívá celosvětové prestiže a zaměstnává ve Francii více než 700 lidí a v zámoří otevírá několik prodejen.

V roce 1970, po smrti pana Luciena Féreta, Féret Frères ukončují spolupráci s ostatními značkami a Féret Parfumeur pokračují s výrobou a distribucí pouze vlastních značek: Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1975: Mme Féret (Rogerova dcera) provozuje firmu společně s manželem a domlouvají trvalou distribuci do francouzských lékáren a v menší míře i do Spojených států.

2012: Jeden z hrdých vnuků, Alexis Cabanne, navazuje na rodinnou tradici a snaží se využít možností moderního obchodu a zahajuje opětovné uvedení produktů na zahraničních trzích. 

 

Zpět do obchodu