Powered by Smartsupp

Féret - Hyalomiel - Vyživující gel na ruce a nohy

Hydratace, zjemnění, osvěžení pokožky – již více než sto let tento až zázračný gel vyživuje a zkrášluje pokožku. Obsahuje med organického původu pocházející z francouzského Garrigue a ucítíte kromě něj i jemnou vůni růží. Navzdory sychravému a chladnému počasí Hyalomiel udržuje pokožku hydratovanou a svěží. Navíc působí také preventivně proti stárnutí pokožky a udržuje elasticitu – a jak známo, účinná denní péče o pokožku je zásadní pro její krásný vzhled i do budoucna. A pokožka rukou toho dokáže zvlášť hodně prozradit… 

Značka: Féret
390 Kč
Kategorie: Kosmetika
Tělo: Krémy na ruce

Hlavní účinná složka, med organického původu, je bohatě vyživující. Avšak gelové složení je nemastné a nelepí. Hloubková hydratace a výživa, ale s pocitem „lehkých“ rukou! 

Tipy pro použití: Použijte nejprve malé množství gelu a jemně vetřete do pokožky rukou nebo nohou. V případě potřeby přidejte požadované množství. V okamžiku bude Vaše pokožka hydratovaná, zjemněná a díky jemné parfemaci také krásně osvěžená a provoněná. Je vhodný pro použití jak v zimě, tak v průběhu celého roku. 

Dermatologicky testované, vhodné pro citlivou pokožku. 

 

SLOŽENÍ:

AQUA, PEG-12 DIMETHICONE, METHYLPROPANEDIOL, DIGLYCERIN, SODIUM POLYACRYLATE STARCH, PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MEL EXTRACT, BIOSACCHARIDE GUM-1, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, LIMONENE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Féret se může pyšnit tím, že již více než sto let drží kvalitu svých produktů na vysoké úrovni. Od svého vzniku v roce 1878 je Bloc Hyalin - 100% přírodní deodorant z kamence draselného produktem, ve světě často napodobován. V roce 1930 tedy firma Féret Parfumeur stanovila jednotný vzhled, velikost, tvar a kvalitu svých produktů, která je dodržována do dnešních dní a díky přiloženým informacím v krabičkách si mohou být zákazníci jisti, že se jedná o originální produkt podle původní receptury. 

Zobrazit více

Dlouhá historie firmy zanechala opravdový poklad v podobě reklam, starých propagačních materiálů, katalogů, originálních balení a článků v tisku. To je to, co dnes pohání Alexise Cabanneho chtít znovu spustit kompletní sortiment vyrobený ve Francii, který navíc zůstává věrný původní identitě značky.

Více z historie:

1878: Sourozenci Féretovi, Lucien a Roger, následují svého otce, který založil společnost v roce 1865. Bratři vytvářejí novou společnost, Féret Frères, která zajišťuje distribuci velkých jmen, jako Cutex, Pétrole Hahn, Nivea, Bourjois, Colgate Odo-ro-no, Bayer ... V této době již Féret Parfumeur ve Francii vyrábí Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1900: Bloc Hyalin získává tři medaile na světové výstavě v Paříži a stává se základním a nejvíce používaným produktem pro holiče, kadeřníky a dermatology.

Hyalomiel je též populární a využívá se pro ošetření a péči o pleť s mnoha způsoby využití. Velkou výhodou je jeho multifunkčnost a fakt, že jej může používat celá rodina včetně nejmenších dětí.

Ve třicátých letech si značka Féret užívá celosvětové prestiže a zaměstnává ve Francii více než 700 lidí a v zámoří otevírá několik prodejen.

V roce 1970, po smrti pana Luciena Féreta, Féret Frères ukončují spolupráci s ostatními značkami a Féret Parfumeur pokračují s výrobou a distribucí pouze vlastních značek: Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1975: Mme Féret (Rogerova dcera) provozuje firmu společně s manželem a domlouvají trvalou distribuci do francouzských lékáren a v menší míře i do Spojených států.

2012: Jeden z hrdých vnuků, Alexis Cabanne, navazuje na rodinnou tradici a snaží se využít možností moderního obchodu a zahajuje opětovné uvedení produktů na zahraničních trzích. 

 

Zpět do obchodu