Powered by Smartsupp

Bondi Wash - FRUIT & VEGE WASH - PŘÍRODNÍ PROSTŘEDEK NA MYTÍ OVOCE A ZELENINY

100% přírodní směs s použitím antibakteriálních australských původních ingrediencí k odstranění chemikálií, vosků, bakterií a pesticidů z čerstvého ovoce a zeleniny.

500 ml

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
460 Kč
Kategorie: Interiér

Typ vůně: Native Lemon - Nativní CitronSilná směs původních australských olejů, které přirozeně odpuzují hmyz. Obsahuje výtažky z korymbie citroníkové, citronové myrty a citronového čajovníku, které dohromady vytváří neodolatelný citronový koktejl.

Použití: K umytí jednoduše přidejte 10 ml (2 víčka) do dřezu s čerstvou vodou a ovoce nebo zeleninu po dobu 30 sekund umyjte, opláchněte a osušte. Listovou zeleninu lze umýt přímo v cedníku, aby byla zachována čerstvost listů. Lze použít také jako sprej, smíchejte 1 víčko s vodou v 250 ml láhvi. Nastříkejte přímo na potraviny, opláchněte a osušte.

Složení: Aqua, plant-derived alcohol, plant-derived surfactants, xanthan gum, ascorbic acid, citric acid, essential oils, food grade preservatives.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu