Powered by Smartsupp

Depuravita - Kolagenová čokoláda NEW 2024

Zcela přírodní, rostlinná cesta k doplnění vlhkosti, zvýšení elasticity a boji proti vráskám.

Co kdybychom vám řekli, že bojovat proti vráskám a dopřát vaší pleti výživný hydratační impuls je tak snadné jako sníst lahodný kousek čokolády? Tato kolagenová čokoláda s ceramidy vám umožní užít si slast bez výčitek a zároveň těžit ze všech jejích přínosů.

100% bez cukru, 100% kakao ceremoniální kvality z Amazonie a 100% krásu podporující superpotravina.

125g = 25 dávek

Značka: Depuravita
1 375 Kč
Kategorie: Kosmetika
Snímek obrazovky 2024 04 15 v 20.17.53
Novinka

Složení: 100 % kakao, fytoceramidy (0,6%)

Použití: Každá čokoláda obsahuje 30 mg doporučené denní dávky Ceramosides™. Doporučuje se konzumace jedné čokolády denně.

 

Co je to raw čokoláda

Čokoláda je minimálně ošetřena, tím pádem si zachovává nutriční hodnoty raw kakaa s dalšími výhodami jeho doplňků. Standardní čokoláda se vyrábí pražením, při kterém se kakaové boby zahřívají a dehydratují. To se s raw čokoládou neděje. Zjednodušeně řečeno, kakao není tepelně upraveno - takže si krásné kakaové boby mohou uchovat svou bohatou chuť a živiny.

Co jsou ceramidy

Kromě kolagenu jsou další důležitou složkou, kterou byste měli vyhledávat – ceramidy. Tyto molekuly, nacházející se ve vrstvě kůže jiné než kolagen, mají zcela odlišnou, avšak doplňující roli v procesu omlazování kůže. V kombinaci kolagen a ceramidy mohou pomoci vaší pleti vypadat hladší, plnější a zářivější, než by to dokázal kterýkoli z nich samostatně.

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu