Powered by Smartsupp

Depuravita - Probiotická čokoláda

100% raw veganská čokoláda vyrobená z čistého mandlového mléka.

Věděli jste, že střevo je "druhý mozek" a ovlivňuje naši náladu a duševní pohodu? Že střevní bakterie ovlivňují to, jak naše mysl funguje? Probiotická čokoláda je složena ze 48% bílých syrových plodů a Bacillus Coagulans BC30, což je známý probiotický kmen pro vyvážení a naslouchání našeho mikrobiomu.

30 kusů / 150 g

Značka: Depuravita
1 350 Kč
Kategorie: Kosmetika

Tipy

Více než 20 výzkumných studií ohledně Ganeden BC30 potvrzuje jeho bezpečnost a účinnost a podporuje následujících 5 tvrzení:

  1. Probiotikum
  2. Podporuje trávení
  3. Podporuje imunitu
  4. Zvyšuje využití proteinu v těle
  5. V trávicím traktu je Ganeden BC30 je 10x efektivnější než běžné jogurtové kultury (laktobacily)

Použití

Každá čokoláda obsahuje 100mg doporučené denní dávky Ganeden BC30. Užívejte jednu čokoládu denně.

Složení

48% min. Cacao. Organic cacao butter, organic cane sugar, organic almond peeled (24,5%), organic coconut sugar, probiotic Bacillus Coagulans GBI-30 (2%), organic Madagascar Bourbon vanilla, Bali salt.

Co je raw čokoláda

Čokoláda je minimálně ošetřena, tím pádem si zachovává nutriční hodnoty raw kakaa s další výhodami jeho doplňků. Standardní čokoláda se vyrábí pražením, při kterém se kakaové boby zahřívají a dehydratují. To se s raw čokoládou neděje. Zjednodušeně řečeno, kakao není tepelně upraveno - takže si kakaové boby mohou uchovat svou bohatou chuť a živiny.

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu