Powered by Smartsupp

Depuravita - Sleep

Když přijde na rituály spojené s krásou, spánek je nejblíže k prameni mládí.

Vaše tělo má schopnost samouzdravení a regenerace zatímco spíte. Pokud se vám dostává méně než 6 hodin spánku, pravděpodobně to ovlivní i váš vzhled.

Smart Sleep - tekutý elixír vyvinutý bez použití a obsahu alkoholu, vám pomáhá usnout přirozeně bez pocitu ospalosti a únavy druhý den. Užití kořene kozlíku lékařského a melatoninu jemně navozují pocit klidu. Meduňka, mučenka a heřmánek společně účinkují na zmírnění příznaků úzkosti a nespavosti, a zároveň usnadňují trávení a uvolňují břicho a žaludek.

 

30 ml

Značka: Depuravita
930 Kč
Kategorie: Kosmetika

Výhody kořene kozlíku lékařského

Bylinná podpora spánku může také léčit úzkost a návaly horka. Kozlík lékařský obsahuje látku známou jako kyselina valerová, o které se předpokládá, že ovlivňuje receptory kyseliny gama-aminomáselné (GABA) v mozku. Předpokládá se, že jedna z GABA ovládá strach a úzkost, které zažíváme, když jsou nervové buňky nadměrně vzrušeny.

Výhody meduňky

Bylinný přípravek používaný k léčbě úzkosti a nespavosti: podle studie z roku 2013 - Doplňkové terapie v klinické praxi (angl. Complementary Therapies in Clinical Practice), meduňka v kombinaci s kořenem kozlíku lékařského významně zlepšuje kvalitu spánku u 100 žen s menopauzou ve srovnání s placebem. Nespavost a spánková apnoe, často doprovázené depresí a úzkostí, jsou běžnými rysy menopauzy. Předpokládá se, že kombinace bylin pomáhá při spánku tím, že působí přímo na receptory GABA v mozku, poskytuje mírný sedativní účinek a stimuluje produkci hormonu serotoninu, který navozuje pocit blaha a spokojenosti.

Ingredience

Water, Gycerine, Lemon Balm de., Passionflower de., Chamomile de., Valerian root de.

Použití

Užívejte 20 kapek za pomoci kapátka 30 minut před spaním, pro rychlejší usnutí, zlepšení kvality i hloubky spánku. Přidejte si jej do ájurvédského detoxikačního čaje pro silnější detoxikační a relaxační účinky během noci.

Co je to mučenka

Tato rodina rostlin je také známá jako Passiflora, může mít řadu léčivých účinků. Na příklad Passiflora incarnata neboli mučenka pletní, může pomoci v léčbě úzkosti a nespavosti. Domorodí Američané používali mučenky k léčbě různých potíží. Patří mezi ně například vředy, rány, bolest uší a problémy s játry. Španělští průzkumníci se o mučenkách dozvěděli od původních Peruánců. V Evropě lidé používali mučenku pletní (Passiflora incarnata) k léčbě neklidu a agitovanosti a někteří lidé ji používali k léčbě úzkosti. Plod se také používá k aromatizaci určitých nápojů.

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu