Powered by Smartsupp

Ėdit(h) - Green Velvet - niche parfém

Hořkosladký svět vonící, jako by byl zahalen do tmavě zeleného sametu. Zahaluje ty, jejichž podmanivý půvab je skryt a nedá se měřit povrchními měřítky. Jejich každodenní kroky stáčí do okouzlujícího světa zelených, kořeněných a květinových tónů, který je nádherný a hluboký zároveň.

edp 50ml / unisex

Značka: Ėdit(h)
4 625 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Zelená, kořeněná, orientální
Pro koho: Unisex
Ėdit(h) - Green Velvet - niche parfém
Novinka

Hlava: galbanum, zázvor, zelená paprika

Srdce: turecká růže, jasmín sambac, kosatec

Základ: bílé pižmo, cedr, pačuli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historické a zároveň ultramoderní vůně ĖDIT(h) vznikají v dílnách tradičního japonského výrobce Nikka Jirushiho, jehož rodina se již od roku 1905 věnuje tradiční metodě výroby razítkových polštářků napuštěných červeným inkoustem shuniku.

Za parfémovou linií ĖDIT(h) stojí nejenom šest generací Jirushiových, ale také současný kreativní ředitel Kentaro Kuzuwa. Ten začínal jako promotér a A&R ve velké nahrávací společnosti, kde dohlížel na hudební produkci nejrůznějších žánrů. Díky své práci mohl procestovat celý svět a po návratu zpět do Japonska se začal naplno věnovat tvorbě parfémů. „Jednotlivé vůně se stejně, jako otisk razítkové barvy, mohou stát součástí osoby, která ji použije, a zanechá tak otisk ve vzpomínkách lidí, s nimiž se setká,“ upřesňuje filozofii vzniku parfémové linie sám Kuzuwa.

Během celého procesu vzniku jednotlivých vůní i jejich obalů jsou respektovány tradiční japonské výrobní postupy. Ručně se vyrábí nejen zinkové uzávěry každé lahvičky, ale i jejich plnění, které řemeslníci dokončují při nastavování tlaku vzduchu individuálně jednu po druhé.

Zpět do obchodu