Powered by Smartsupp

Ėdit(h)

Historické a zároveň ultramoderní vůně ĖDIT(h) vznikají v dílnách tradičního japonského výrobce Nikka Jirushiho, jehož rodina se již od roku 1905 věnuje tradiční metodě výroby razítkových polštářků napuštěných červeným inkoustem shuniku.

Za parfémovou linií ĖDIT(h) stojí nejenom šest generací Jirushiových, ale také současný kreativní ředitel Kentaro Kuzuwa. Ten začínal jako promotér a A&R ve velké nahrávací společnosti, kde dohlížel na hudební produkci nejrůznějších žánrů. Díky své práci mohl procestovat celý svět a po návratu zpět do Japonska se začal naplno věnovat tvorbě parfémů. „Jednotlivé vůně se stejně, jako otisk razítkové barvy, mohou stát součástí osoby, která ji použije, a zanechá tak otisk ve vzpomínkách lidí, s nimiž se setká,“ upřesňuje filozofii vzniku parfémové linie sám Kuzuwa.

Během celého procesu vzniku jednotlivých vůní i jejich obalů jsou respektovány tradiční japonské výrobní postupy. Ručně se vyrábí nejen zinkové uzávěry každé lahvičky, ale i jejich plnění, které řemeslníci dokončují při nastavování tlaku vzduchu individuálně jednu po druhé.

10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Zpět do obchodu