Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - The Dark Side - vzorek

Popis: orientální, dřevitá, kořeněná, pudrová, kadidlová
Nálada: tajemná, hřejivě temná, návyková, svůdná.

Nezapomenutelný a nezaměnitelný: The Dark Side je jedinečný orientální parfém s mnoha aspekty, inspirovaný marockým městem Marakéš, bohatým a okouzlujícím nádechem jeho trhu a ulic.

vzorek 

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Tóny: med, koření, kosatec, fialka, santalové dřevo, cedrové dřevo, vetiver, ambra, styrax, kadidlo, pačuli, vanilka

Jedná se o parfémový extrakt, takže používejte střídmě, koncentrace je 25 %. Vydrží velmi dlouho, v průměru 12 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu