Francesca Bianchi - Tyger Tyger - vzorek

Akordy: chypre, ovocné, dřevité
Nálada: dramatická, návyková, hypnotizující

V postapokalyptickém světě má přeživší sofistikované a vytříbené civilizace na sobě třpytivé šaty šité na míru, procházející se zakouřeným, temným místem. Protiklad mezi krásou a hrůzou vyjadřuje The Tyger od W Blakea: zvíře je neuvěřitelně okouzlující a svůdné, ale zároveň temné, hrozné a dramatické. Parfém je výsledkem této pozoruhodné a vznešené kombinace, která vytváří jedinečnou, fascinující atmosféru.

vzorek 

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Tóny: narkotické květiny, med, broskvový džem, pačuli, santalové dřevo, dubový mech, oud, kůže, otočník.

Jedná se o parfémový extrakt, takže používejte střídmě, koncentrace je 25 %. Vydrží velmi dlouho, v průměru 12 hodin.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RR Avatar autora | 13.4.2023
Je to ambrově medová vůně, ale pozor žádný tygr, ale krotký beránek.

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu