Powered by Smartsupp

Frau Tonis Parfum

Exkluzivní parfumerii FRAU TONIS PARFUM najdete v samém centru Berlína poblíž Checkpoint Charlie, kdysi nejznámějšího hraničního přechodu mezi východní a západní částí. Scházejí se v ní parfémoví nadšenci z celého světa aby tu nakoupili, nebo si dokonce vytvořili svou vlastní vůni. Ať jsou to vůně květinové, citrusové, nebo orientální - všechny otevírají olfaktorickou paměť svých nositelů a přenáší jejich magické vzpomínky do současnosti. Veškeré vůně jsou unisexové a ručně vyráběné s velkým důrazem na detail.

Zobrazit více

Zakladatelka Stefanie Hanssenová nepovažuje parfém za prostředek, který pomáhá lidem najít partnera, ale za vyjádření vlastní osobnosti: „Kdyby mi někdo na večírku v mých pětadvaceti letech řekl, že si jednoho dne založím firmu s parfémy, dost pravděpodobně bych se tomu zasmála a přešla k další konverzaci. Tehdy jsem byla uprostřed studia managementu a byla jsem velice zaneprázdněná memorováním nejrůznějších statistik, stochastik a obecné ekonomie. Po studiích jsem několik let pracovala jako novinářka na volné noze a o pár let později jsem udělala první krok k vlastnímu podnikání a založila s partnery agenturu pro budování značek.

K parfémovému byznysu jsem se po letech dostala vlastně velmi spontánně, když jsem si uvědomila, že můj ideál parfumerie vlastně neexistuje. Vůně, parfém, historie...  Nebyla právě tam slavná minulost? Zvlášť tady v Berlíně? A je fakt, že na začátku minulého století Berlín městem vůní byl. O dalších šest měsíců později jsem založila vlastní obchod - puristicky navržený podle mých požadavků, mých preferencí, mé filozofie. A věnovala ho mé babičce Toni-Luise, která prožila svůj život v drsné realitě uhelné oblasti Porúří. Od dětství je pro mě milující přítelkyní, ikonou stylu a milovnicí parfémů.

A tak jsem uvedla svou vizi do praxe a vytvořila parfémy daleko za hranicí hlavního proudu. S mimořádnými vůněmi, texturami a přísadami, parfémy, které se dají dokonce vzájemně kombinovat. Dnes naše jedinečné berlínské 'Zeitgeist' vůně vytváříme ve spolupráci s mezinárodními parfémáři a považujeme naše specializované parfémy za pokračování dlouhé a hodnotné tradice.“

7 faktů o FRAU TONIS PARFUM

  1. Filozofie

Vůně jsou naším vyjadřovacím prostředkem. A my je ukazujeme takové, jaké ve skutečnosti jsou: jako vzpomínky na naše bytí a to i včetně protikladů a složitostí.

  1. Kvalita

Mimořádně kvalitní vůně Frau Tonis Parfum jsou vytvořeny s velkým důrazem na detail v Berlíně, Francii a Švýcarsku.

  1. Produkce

Naše vysoce kvalitní specializované parfémy jsou ručně vyráběny přímo v Berlíně.

  1. Udržitelné produkty

Parfémy Frau Tonis, které se vyrábí udržitelným způsobem v Evropě, obsahují kontrolované organické materiály. Flakony i obaly jsou vyrobeny z udržitelných materiálů a lze je recyklovat.

  1. Veganské vůně

Veganské vůně jsou součástí našeho portfolia od roku 2014. Jsou přírodního původu a neobsahují žádné živočišné složky.

  1. Unisex

Parfémy jsou unisexové. Genderově neutrální, emocionální. Záměrně naše parfémy nerozdělujeme do kategorií, jako jsou mužské nebo ženské.

  1. Manifest

Vůně je náš vyjadřovací prostředek. Není to pomůcka ke snadnějšímu seznámení. Není to žádný feromon. Vůně je mnohem víc, než „chlapec potká dívku“.

 

 

 

 

12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Zpět do obchodu