Powered by Smartsupp

Jovoy - Fire at Will - niche parfém

Vanilka a mimosa, intenzita a jemnost, svůdnost a okouzlení, duo vytvořené nezávislou parfémářkou Vaninou Murraciole, které přináší příslib opojných setkání a návratu k větší lehkosti.

edp 100 ml / unisex

Značka: Jovoy
3 625 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ambrová, Pudrová, Sladká
Pro koho: Unisex

Zpočátku samozřejmě vanilka, ale nečekaná vanilka, jemná, vzdušná, s jedinečným tónem lehce medové a práškové mimózy. Pokračováním je gurmánská vanilka, ale ne opojná, ovocná, vznáší se mezi „skutečnou“ vanilkovou zmrzlinou a sladkými přísliby s ozvěnou mdlých polibků. Jednoznačné probuzení, pojaté jako volání, vzbuzující chuť k jídlu, staví svého nositele do centra pozornosti.

"Ať už je vaše osobnost diskrétní, nebo naopak zcela intenzivní, tento parfém je stvořen pro ty, kteří si přejí, aby už nikdy nezůstali bez povšimnutí."

Hlava: vanilka, mimóza

Srdce: hnědý cukr, vanilka

Základ: pižmo, ambra, vetiver

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.1.2024
Nádherná vanilková vůně, je neotřelá a není příliš sladká, tak akorát :)
5
LK Avatar autora | 17.4.2023
Úžasná vůně :)
5
M Avatar autora | 25.5.2022
Vanilka. Do nadýchana našlehaný, delikátně narumovělý vanilkový krém do věnečků z odpalovaného těsta Laskomina Lahodnost Ve vůni vnímám to samé vlhko, jako když ono výše zmiňované těsto navlhne a zvláční tím, že si na něm požitkářsky hoví lahodný krém. A to je vše. ...nikomu z cukru netrnou zuby, nikdo nepotřebuje vodou zapíjet nadměrnou sladkost, nikoho tahle gurmánská vanilka nenudí, ale, jen konejší... Nekomplikované, milé, uklidňující. Krásné...

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu