Powered by Smartsupp

Jovoy - Fire at Will - vzorek

Vanilka a mimosa, intenzita a jemnost, svůdnost a okouzlení, duo vytvořené nezávislou parfémářkou Vaninou Murraciole, které přináší příslib opojných setkání a návratu k větší lehkosti.

vzorek 

Značka: Jovoy
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Zpočátku samozřejmě vanilka, ale nečekaná vanilka, jemná, vzdušná, s jedinečným tónem lehce medové a práškové mimózy. Pokračováním je gurmánská vanilka, ale ne opojná, ovocná, vznáší se mezi „skutečnou“ vanilkovou zmrzlinou a sladkými přísliby s ozvěnou mdlých polibků. Jednoznačné probuzení, pojaté jako volání, vzbuzující chuť k jídlu, staví svého nositele do centra pozornosti.

"Ať už je vaše osobnost diskrétní, nebo naopak zcela intenzivní, tento parfém je stvořen pro ty, kteří si přejí, aby už nikdy nezůstali bez povšimnutí."

Hlava: vanilka, mimóza

Srdce: hnědý cukr, vanilka

Základ: pižmo, ambra, vetiver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu