Powered by Smartsupp

Gri Gri - Tara Mantra - niche parfém

Aromatická, charizmatická a meditativní vůně pro muže i ženy. Výrazná jako tetování. Agarové dřevo, lotos, pačuli, šafrán a kardamon.

edp 100ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Gri Gri
2 420 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Kořeněná, Květinová
Pro koho: Unisex

Svaté texty sanskritů mají duchovní sílu, která pomáhá čtenářům prozkoumat jejich vnitřní já. TARA MANTRA je pozvání k meditaci. Jeho kořenitá, živá píseň rozptyluje vůni klášterního kadidla. Pačuli, obohacené o dřevité a zvířecí aromatické tóny, probouzí smysly. Tato vůně vyjadřuje to nejlepší, co může člověk a celé lidstvo světu nabídnout.

Hlava: agarové dřevo

Srdce: lotos, pačuli

Základ: šafrán, kardamon

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 19.12.2022
Dnes jsem poznala další zázrak ze světa vůní a obohatila tím svou nemalou sbírku. Tato vůně je extrémně jiná, silná, svá, nekompromisní a je výzvou pro svého nositele. Na tuto vůni je zkrátka nutné mít "koule", je božská a ďábelská současně.
5
PJ Avatar autora | 9.4.2020
Nádherná podmanivá nekonvenční vůně. Když jí jednou máte, už se bez ní neobejdete :)

Parfémářka Anais Biguine vytvořila sérii parfémů, které jsou jedinečné a dráždivé stejně jako tetování. Ať už se jedná o inspiraci cirkusovým tetováním, tetováním domorodých kmenů v Oceánii či inspirací meditací a duchovnem.

Zobrazit více

Dříve mělo tetování většinou funkci identifikace se společností nebo s kmenem, do kterého potetovaný jedinec patřil. V současné době je význam tetování spíše opačný – lidé se tetují, aby se ještě více individualizovali. Tetování pramení z touhy odlišit se a vyjádřit sebe sama. Stejnou funkci mají i parfémy Gri Gri. Jsou inspirované tímto aktem, který je pravděpodobně starý jako samo lidstvo. 

Zpět do obchodu