Powered by Smartsupp

Gri Gri - Tara Mantra - vzorek

Aromatická, charizmatická a meditativní vůně pro muže i ženy. Výrazná jako tetování. Agarové dřevo, lotos, pačuli, šafrán a kardamon.

vzorek

Značka: Gri Gri
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Svaté texty sanskritů mají duchovní sílu, která pomáhá čtenářům prozkoumat jejich vnitřní já. TARA MANTRA je pozvání k meditaci. Jeho kořenitá, živá píseň rozptyluje vůni klášterního kadidla. Pačuli, obohacené o dřevité a zvířecí aromatické tóny, probouzí smysly. Tato vůně vyjadřuje to nejlepší, co může člověk a celé lidstvo světu nabídnout.

Hlava: agarové dřevo

Srdce: lotos, pačuli

Základ: šafrán, kardamon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémářka Anais Biguine vytvořila sérii parfémů, které jsou jedinečné a dráždivé stejně jako tetování. Ať už se jedná o inspiraci cirkusovým tetováním, tetováním domorodých kmenů v Oceánii či inspirací meditací a duchovnem.

Zobrazit více

Dříve mělo tetování většinou funkci identifikace se společností nebo s kmenem, do kterého potetovaný jedinec patřil. V současné době je význam tetování spíše opačný – lidé se tetují, aby se ještě více individualizovali. Tetování pramení z touhy odlišit se a vyjádřit sebe sama. Stejnou funkci mají i parfémy Gri Gri. Jsou inspirované tímto aktem, který je pravděpodobně starý jako samo lidstvo. 

Zpět do obchodu