Henné Organics - LUXURY LIP BALM V2

Dnes již kultovní produkt, luxusní balzám na rty, je nyní dostupný také v praktické tyčince. Stejně krémové a úžasné složení, tentokrát ukryté v černém, kovově lesklém flakonu. Jednoduše praktický a must-have produkt každodenní péče o rty. 

Pouze pro vnější použití.  Uchovejte na chladném a suchém místě. 

Netestováno na zvířatech. 

Vyrobeno v USA.

Značka: Henné Organics
550 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Péče o rty

POUŽITÍ:

Na rty naneste několik vrstev dle potřeby a během dne kdykoli opakujte.

Bez parfemace a éterických olejů.  Ideální pro citlivé rty.

Naše doporučení: Pro dosažení nejlepších výsledků nejprve použijte jeden z našich peelingů na rty. Peeling nejprve odstraní odumřelé kožní buňky a umožní pokožce rtů absorbovat všechny vyživující složky balzámu na rty. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Henné Organics vznikla v roce 2015, kdy tuto luxusní propracovanou přírodní péči o rty uvedla s láskou v život Laura Xiao.

Při výrobě produktů Henné Organics se používají pouze bio vybrané ingredience, značka je maximálně šetrná k přírodě a respektuje životní prostředí.

Zobrazit více

Její minimalistické provedení je inspirováno švédským prostředím a produkty jsou vyráběny v USA. Zakladatelka Laura Xiao podnikla před rokem 2015 doslova cestu kolem světa – od Švédska přes Dánsko, Nový Zéland, Austrálii. Změny napříč kontinenty a život v pohybu ji přivedly k nápadu, vyrobit vlastní značku líčení a péče, které by byly jednoduché v aplikaci a zároveň by přinášely pocit luxusu.