Henné Organics - Lip Mask

Nechejte se unášet nádherným pocitem, který Vám navodí naše osvěžující maska na rty. Dovolte výživným ingrediencím jako rakytníku a petrklíči, pomoci uzdravit a uklidnit Vaše rty, zatímco čerstvý, ale sladký citrus oživí Vaše smysly. Péče o rty, která je jak luxusní, tak i nepostradatelná.

Pouze pro vnější použití.  Uchovejte na chladném a suchém místě. 

Netestováno na zvířatech. 

Vyrobeno v USA.

Skladem (> 5 ks)
Značka: Henné Organics
1 050 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Péče o rty

POUŽITÍ:

Naneste silnou vrstvu Lip Mask na své rty. Nechejte působit po dobu 15-30 minut. Poté masku jemně setřete papírovým nebo látkovým ubrouskem.

Bez parfemace a éterických olejů.  Ideální pro citlivé rty.

Naše doporučení: Pro dosažení těch nejlepších výsledků použijte po odstranění masky několik vrstev našeho Lip Sera. Po několika minutách, jakmile se sérum plně vstřebá do rtů, dokončete ošetření nanesením silné vrstvy hydratačního balzámu na rty, tím uzavřete získané živiny a vlhkost.

Značka Henné Organics vznikla v roce 2015, kdy tuto luxusní propracovanou přírodní péči o rty uvedla s láskou v život Laura Xiao.

Při výrobě produktů Henné Organics se používají pouze bio vybrané ingredience, značka je maximálně šetrná k přírodě a respektuje životní prostředí.

Její minimalistické provedení je inspirováno švédským prostředím a vyrobeno v USA. Zakladatelka Laura Xiao podnikla před rokem 2015 doslova cestu kolem světa – od Švédska přes Dánsko, Nový Zéland, Austrálii. Změny napříč kontinenty a život v pohybu s nimiž se muselo její tělo vyrovnávat, ji přivedly k nápadu, vyrobit vlastní značku líčení a péče, které by byly jednoduché v aplikaci a zároveň by přinášely pocit luxusu.