Henné Organics - LIP SERUM

Přírodní péče o rty je o tom získat něco navíc… Henné Organics Lip Serum je tvořeno úžasnou směsí olejů, které působí proti projevům času. Složky jako olej z velmi vzácné arktické moruše, olej z brusinek, vysoce účinný šípkový a arganový olej a olej z kamélie.  Každá složka přímo překypuje antioxidanty a esenciálními mastnými kyselinami. Tyto vysoce účinné ingredience vyživují a zjemňují rty, podporují produkci kolagenu a zvyšují přirozenou ochranu rtů.

Sérum je ukryté v úchvatném skleněném flakonku s pozlaceným kuličkovým aplikátorem z 24 karátového zlata. Tím vším je Lip Serum stejně vysoce účinné tak jako jedinečné. 

Značka: Henné Organics
1 230 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Péče o rty

POUŽITÍ:

Před použitím lehce protřepejte. Naneste dvě až tři slabé vrstvy na rty. Vyčkejte pár minut než se všechny složky vstřebají a až poté naneste další produkty.

Naše doporučení: Pro nejlepší účinky použijte sérum dvakrát denně, ráno a večer. Pro opravdu dokonalou péči o Vaše rty doporučujeme nejdříve použít jeden z našich peelingů na rty. Tak zajistíte, že jsou rty hladké a bez šupinek a připravené absorbovat všechny vyživující složky s maximálním účinkem.  

Pouze pro vnější použití. Uchovejte na chladném a suchém místě. 

Netestováno na zvířatech. 

Vyrobeno v USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Henné Organics vznikla v roce 2015, kdy tuto luxusní propracovanou přírodní péči o rty uvedla s láskou v život Laura Xiao.

Při výrobě produktů Henné Organics se používají pouze bio vybrané ingredience, značka je maximálně šetrná k přírodě a respektuje životní prostředí.

Zobrazit více

Její minimalistické provedení je inspirováno švédským prostředím a produkty jsou vyráběny v USA. Zakladatelka Laura Xiao podnikla před rokem 2015 doslova cestu kolem světa – od Švédska přes Dánsko, Nový Zéland, Austrálii. Změny napříč kontinenty a život v pohybu ji přivedly k nápadu, vyrobit vlastní značku líčení a péče, které by byly jednoduché v aplikaci a zároveň by přinášely pocit luxusu.